کمربند چرم مشهد اصل عامل اصلی اغتشاشات در آلمان اعلام شد

از آنجایی که تعطیلات در راه نیست و دسامبر به پایان می رسد، ممکن است وسوسه شوید که یک پاکسازی کمد با الهام از Marie Kondo را قبل از سال نو انجام دهید. ما کاملاً از آن حمایت می کنیم! اما یک چیز وجود دارد که ما فکر می کنیم باید از سطل زباله و انبوه اهدا دور نگه دارید: کمربندهای چرمی.

کمربند چرم مشهد اصل در پروژه های DIY یک ماده فوق العاده همه کاره است و یک کمربند مواد قابل استفاده زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که برای استفاده مجدد مناسب است. بعلاوه، ظاهری کهنه کمربندهای چرمی قدیمی به بسیاری از پروژه های DIY اضافه شده است. نیاز به الهام دارید؟ در اینجا چند مورد از DIY های مورد علاقه ما برای شروع شما آورده شده است.

کمربند

آیا ترکیبی بهتر از چرم و چوب وجود دارد؟ سازمان دهنده های دیواری 10 دقیقه ای بریتنی مدرن و در عین حال کلاسیک هستند – ترکیبی خیره کننده. شما به نوارهای کوچک کمربند چرم مشهد اصل، میخ و رولپلاک برای ایجاد فضای ذخیره سازی زیبا در هر جایی از خانه خود نیاز دارید. (P.S. حتماً از پست کامل او دیدن کنید تا یک نسخه گره‌دار برای ظاهری کمی متفاوت ببینید.)

بهترین وسایل DIY که زیبا و کاربردی هستند، و این پتویی از کرافت بری بوش مناسب است. سگک ها کمربند چرم مشهد اصل قدیمی را برای این پروژه مناسب می کنند که به تسمه های قابل تنظیم نیاز دارد. در ماه های سرد زمستان می توانید آن را به عنوان نگهدارنده هیزم تغییر دهید.

حتی کوچکترین تکه چرم باقیمانده را می توان دوباره چرخاند و از آن به خوبی استفاده کرد. یک تکه برش دهید، سپس نام خود را برای برچسب چمدان سرگرم‌کننده یا جاکلیدی، مانند موارد زیر از Sugar & Cloth، مهر بزنید. همچنین می توانید از آنها به عنوان برچسب هدیه سازگار با محیط زیست استفاده کنید.

یک نشانک چرمی ظریف، مهم نیست که چه چیزی می خوانید، گامی محکم به سوی بزرگسالی است. برای ساختن یکی از اینها به چرم زیادی نیاز ندارید، بنابراین می توانید تعدادی از آنها را از یک کمربند چرم مشهد اصل بیرون بیاورید.

در این پروژه از Idle Hands Awake، کمربند چرم مشهد اصل بازیافتی تبدیل به دسته می‌شوند تا این جعبه‌های چوبی کاربردی‌تر و بسیار شیک‌تر شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.