کلوچه خرمایی زعفرانی موجب شکستن دندان رئیس جمهور شد

اگر می خواهید کلوچه خرمایی زعفرانی نرمی به سبک نانوایی داشته باشید، آرد کلوچه راز آن است. کلوچه با استفاده از آرد همه منظوره متراکم تر و سنگین تر می شود.

تخم مرغ و 2 سفیده تخم مرغ اضافی: 3 تخم مرغ کامل ساختار، رطوبت و غنای ایجاد می کنند. 2 سفیده تخم مرغ اضافی کلوچه را سبک و مطبوع نگه می دارد. من استفاده از 4 تخم مرغ کامل را توصیه نمی کنم. به ترکیب 3 و سفیده 2 تخم مرغ بچسبید.

بیکینگ پودر و جوش شیرین: تفاوت های بیکینگ پودر و جوش شیرین را به خاطر دارید و چرا ما از هر دو در برخی از دستور العمل ها استفاده می کنیم؟ استفاده از بکینگ پودر به اندازه کافی برای ارتفاع دادن به این لایه ها طعم تلخی به کلوچه داد. جوش شیرین به ما این امکان را می دهد که از بکینگ پودر کمتری استفاده کنیم.

کلوچه

دوغ: دوغ یک ماده اسیدی است و جوش شیرین برای اثر کردن نیاز به اسید دارد. به علاوه دوغ یک خرده کلوچه EXTRA مرطوب به دست می دهد. به یادداشت دستور العمل در مورد جایگزین مراجعه کنید.

برای طعم برجسته تر خرما، از عصاره خرما خانگی استفاده کنید. (چه هدیه سرگرم کننده ای است!) این خمیر کلوچه خرمای نسبتاً غلیظ است و کاملاً در 3 قالب کلوچه 9 اینچی قرار می گیرد. ما در واقع از همان خمیر برای تهیه کلوچه snickerdoodle استفاده می کنیم.

آیا می دانید چگونه یک کلوچه خرمایی زعفرانی را تراز کنید؟ بگذار کمک کنم واقعا آسان است. شما می توانید از تراز کننده کلوچه فانتزی استفاده کنید، اما من از چاقوی دندانه دار استفاده می کنم.

روی نوک لایه های کلوچه خرمایی زعفرانی خنک شده را با دقت برش دهید و سطح صافی ایجاد کنید. تراز کردن کلوچه ها به خط کش، استعداد یا هیچ معادله ریاضی نیاز ندارد. در عوض، فقط از چشم ها، دست ها و چاقو استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.