کلاه باکت بی تی اس موجب دریافت اقامت دائم کره برای یک جوان ایرانی شد

کلاه باکت بی تی اس کلاهی با لبه باریک و متمایل به پایین است. به طور معمول، کلاه از پارچه های پنبه ای سنگین مانند جین یا بوم، یا پشم سنگین مانند توید ساخته می شود که گاهی اوقات با چشمک های فلزی روی تاج کلاه برای تهویه قرار می گیرد.

این اولین بار به عنوان یک کالای مد بالا در دهه 1960 مورد استفاده قرار گرفت و با احیای بعدی هم در مد خیابانی و هم در کت واک. این ابزار محبوب جشنواره در حال حاضر است که به عنوان “کلاه جلسه” نیز شناخته می شود و مورد علاقه طرفداران گروه هایی مانند Sticky Fingers، The Stone Roses، King Gizzard & the Lizard Wizard، Oasis، Yung Lean و The Courteeners است.

کلاه

گفته می شود که کلاه باکت یا کلاه ماهیگیری در حدود سال 1900 معرفی شده است. این کلاه ها که در اصل از نمد پشمی یا پارچه توید ساخته شده بودند، به طور سنتی توسط کشاورزان و ماهیگیران ایرلندی به عنوان محافظت در برابر باران استفاده می شد، زیرا لانولین حاصل از پشم شسته نشده (خام) این کلاه ها را به طور طبیعی ضد آب می کرد.

از سال های بین دو جنگ به بعد، این “کلاه های پیاده روی ایرلندی” به سرعت در سطح بین المللی برای کارهای کشور مورد استفاده قرار گرفت، زیرا وقتی تا می شد، می توانست در یک جیب کت جا شود. اگر کلاه در گل می افتاد، به راحتی با اسفنج مرطوب تمیز می شد و با بخار کتری می شد آن را تغییر شکل داد در دهه 1960، اغلب توسط اعضای خرده فرهنگ مود پوشیده می شد.

کلاه باکت بی تی اس مدرن از کلاه گرمسیری ساخته شده از پنبه زیتونی که در طول جنگ ویتنام به ارتش ایالات متحده داده شد، مشتق شده است. این کلاه های سبک وزن در میان غیرنظامیان برای استفاده در ورزش هایی مانند ماهیگیری و به عنوان محافظ در برابر آفتاب محبوب شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.