کاپشن هلی هانسنی که با وجود تهویه در آن می توانید در تابستان هم از آن استفاده نمایید

برای شستشوی کاپشن هلی هانسن باید دقت نمایید که ابتدا اطمینان حاصل کنید که تمام زیپ ها را بسته اید تا از هر گونه آسیب سطحی جلوگیری شود. هر طناب سفت شده را باز کنید.

اگر کاپشن هلی هانسن دارای کاپوت مخفی است، کاپوت را باز کنید. محصول خود را با دمای آب و برنامه صحیح مطابق دستورالعمل روی برچسب مراقبت بشویید.

برای دنده های ضد آب کاپشن هلی هانسن، از شوینده های استاندارد تجاری استفاده نکنید. لطفاً از Tech Wash استفاده کنید. Tech Wash یک شوینده است که برای محصولات ضدآب ساخته شده است و به حفظ عملکرد بهتر از شوینده های پودری و مایع استاندارد کمک می کند.

کاپشن

از نرم کننده ها یا شوینده هایی که دارای مواد نرم کننده هستند استفاده نکنید، زیرا کشش سطح پارچه را کاهش داده و بر عملکرد پارچه اثر منفی می گذارد. HH® توصیه می کند از یک محصول شستشوی فنی استفاده کنید و دستورالعمل های ارائه شده توسط آن محصول را دنبال کنید.

در مواردی که هیچ محصول شستشوی فنی وجود ندارد و شما فقط گزینه محصولات شستشوی معمولی را دارید، می توان با استفاده از محصول شستشوی مایع بسیار کم و بدون افزودنی (بدون عطر، فوم یا نرم کننده) شستشو داد.

برای پاک کردن هرگونه شوینده ای که ممکن است روی سطح باقی مانده باشد، چرخه دوم شستشو با آب ترجیح داده می شود. حذف مواد شوینده اضافی بسیار مهم است، زیرا ممکن است بر عملکرد پارچه تأثیر بگذارد.

پس از شستشو کاپشن هلی هانسن، می توانید با خیال راحت دنده ضد آب خود را خشک کنید تا درمان DWR دوباره فعال شود. لطفاً همیشه برچسب مراقبت از لباس را برای دستورالعمل های خشک کردن دنبال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.