کارخانه تولید سنگ تراورتن کف حیاط

سنگ تراورتن یکی از مقاوم ترین انواع سنگ ساختمانی می باشد که از آن در قسمت های مختلفی از ایجاد بنا استفاده می کنند این نوع سنگ دارای رنگ بندی های متنوعی می باشد و در ابعاد مختلفی نیز برش داده می شود.

در کارخانه تولید سنگ تراورتن کف حیاط این نوع از سنگ در ابعاد مشخصی با ضخامت استاندارد توسط دستگاه های برش مخصوص آماده می شود. دقت داشته باشید که در کارخانه همواره این سنگ های آماده را از سنگ خام اولیه تولید می کنند.

کارخانه تولید سنگ تراورتن کف حیاط

سنگ تراورتن کف حیاط چه مشخصاتی دارد؟

سنگ تراورتن کف حیاط چه مشخصاتی دارد؟ می توان از انواع سنگ تراورتن برای کفپوش کردن حیاط استفاده کرد چرا که این سنگ دارای استحکام بالایی در برابر عوامل مختلف می باشد و کیفیت بالایی که دارد آن را از همین نظر به سنگی مناسب برای کف پوش کردن تبدیل کرده است.

سنگ تراورتن مخصوص کف حیاط باید دارای مشخصاتی از این قبیل باشد: این زنگ باید دارای ضخامت مناسبی باشد بگونه ای که در صورت ایجاد فشار و یا صدمه روی آن دچار شکستگی و ترک خوردگی نشود. سنگ تراورتن همچنین باید دارای سطح زبر باشد زیرا این سنگ در محیط باز به کار برده می شود لذا ممکن است در اثر خیس شدن و یا بارندگی سطح آن لغزنده شده و موجب سرخوردگی شود بنابراین باید در هنگام آماده سازی آن در کارخانه سطح آن را از حالت لغزنده خارج کنند.

این سنگ باید دارای ابعاد مناسب باشد و علاوه بر این در برابر عوامل مختلفی مانند سرما و گرمای شدید نیز بسیار مقاوم است چرا که سنگ تراورتن نوعی سنگ طبیعی می‌باشد بنابراین از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل دیده می‌شود که از آن به فراوانی استفاده می کنند.

سنگ تراورتن می‌تواند در برابر فشارها و ضربات مکانیکی تحمل بالایی داشته باشد لذا با این وجود می توان آن را در مسیرهای پرتردد نیز نصب کرد.

سفارش عمده سنگ تراورتن کف حیاط

سفارش عمده سنگ تراورتن کف حیاط برای سفارش سنگ تراورتن می توان به دو طریق حضوری و غیر حضوری اقدام کرد و از هر روش این امکان وجود دارد که سنگ تراورتن را در هر رنگ و ابعاد مورد نیازی به صورت عمده سفارش داد. معمولا خرید سنگ تراورتن برای کفپوش کردن حیاط به صورت متری انجام می گیرد بنابراین قبل از سفارشی سنگ باید از متراژ مورد نظر آگاهی کامل داشته باشیم.

با وجود روشهای مختلف سفارش گیری این امکان برای تمامی مصرف کنندگان سنگ تراورتن به وجود آمده است که بتوانند آن را از سایر نقاط مختلف کشور به راحتی سفارش دهند. همیشه سفارش سنگ به صورت عمده این مزایا را برای خریداران به همراه دارد که می‌توانند مقدار مورد نیاز را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.