پخش عمده سنگ تراورتن کف حیاط

سنگ تراورتن یکی از مصالح پرکاربرد در ساختمان سازی می باشد که در طرح ها و اشکال مختلف برش و فرآوری می شود. توزیع و پخش عمده سنگ تراورتن کف حیاط و سرامیک زمرد توسط بزرگترین تولید کننده ی این محصول انجام می شود. انواع سنگ تراورتن درجه یک و مرغوب در بازار داخلی و خارجی مشتریان و خریداران زیادی را به خود جذب کرده است. این سنگ زینتی پر کاربرد علاوه بر زیبا بودن بسیار مقاوم و محکم می باشد. این ویژگی باعث شده تا کاربرد آن روز به روز افزایش یابد.

پخش عمده سنگ تراورتن کف حیاط

آموزش نصب سنگ تراورتن کف حیاط

آموزش نصب سنگ تراورتن کف حیاط سنگ تراورتن و سرامیک زیر پارکتی می تواند یک انتخاب منحصر بفرد به عنوان کف پوش و یا دیوار پوش حیاط و ساختمان باشد. استفاده از این سنگ به دلیل مقاومت بالا در برابر رطوبت، فشار و … در کف حیاط بسیار رایج می باشد. برای نصب تراورتن کف حیاط اول از همه نیاز به ابزارهای مخصوص برای این کار که شامل نوار اندازه گیری، ماله، تراز، دریل، چکش و … دارید.

پس از این مرحله باید سطحی که قرار است سنگ را در آنجا نصب کنید آماده کرده تا تمیز و صاف باشد. به طور مثال هر گونه سنگ یا چوب اضافه و دیگر اشیایی که باعث می شود سطح کار شما ناصاف شود و یا از کیفیت کار بکاهد باید برطرف و یا برداشته بشود.

سپس سنگ های تراورتن را باید روی سطح بچینید و با توجه به ابعاد حیاط و سایز سنگ اندازه گیری های لازم را انجام دهید. در مرحله ی بعدی شما باید اطمینان حاصل کنید که سطح سنگ و سطح محلی که قرار است نصب انجام دهید خشک و بدون رطوبت باشد.

به دلیل نرم بودن سطح سنگ تراورتن و برای افزایش زیبایی و جذابیت سنگ بهتر است روی سنگ را با سیلر بپوشانید.

تولید کننده سنگ تراورتن کف حیاط

تولید کننده سنگ تراورتن کف حیاط برترین و بزرگترین تولید کننده سنگ تراورتن کف حیاط این محصول را به صورت عمده و کلی وارد بازار می کند. پخش سنگ تراورتن به نقاط مختلف کشور امکان پذیر می باشد. این محصول را می توانید به صورت غیرحضوری و آنلاین در طرح و ابعاد مورد نیاز خود تهیه و خریداری نمایید.

انواع سنگ تراورتن درجه یک و مرغوب از طریق همین مرکز فروش به قیمت تولید کننده به فروش می رسد. اگر خواهان این محصول با قیمت مناسب می باشید بهتر است آن را به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه و خریداری نمایید.

سنگ تراورتن کف حیاط با کیفیت بسیار بالا و به صورت عمده در بازار داخلی و خارجی توزیع و پخش می گردد. این محصول را می توانید به صورت آنلاین و غیرحضوری سفارش دهید.

2

  1. سلام وقت بخیر
    برای استفاده از سنگ های تراورتن در کف حیاط چه طرحی رو پیشنهاد میدید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.