مرکز فروش سنگ تراورتن عرض 30

مرکز فروش سنگ تراورتن عرض 30 سانتی متری این نوع از مصالح را با کیفیت عالی ارائه می کند. آنها محصولاتی درجه یک، کاربردی و همینطور در رنگ های متنوع اند و یکی از دلایل شهرت شان‌ استقامت خیلی خوب است که در برابر عوامل جوی گوناگون دارند. به هر صورت، محل پخش اصلی، محصولاتی را به فروش می رساند که توسط بهترین تولید کننده سنگ تراورتن فرآوری شده و مرغوبیت بالایی دارد.

مرکز فروش سنگ تراورتن عرض 30

بررسی ابعاد انواع سنگ تراورتن

بررسی ابعاد انواع سنگ تراورتن در اینجا به بررسی ابعاد انواع سنگ تراورتن قرار بپردازیم. این نوع از مصالح ساختمانی به دو شکل تایل و اسلب ساخته می شوند. نمونه های کاشی مانند دارای اندازه های کوچکتری هستند. بیشتر هم دیده شده که به شکل مستطیلی و مربعی برش می خورند که این ابعاد را دارند:

  • 30*40 سانتی متر
  • 40*40 سانتی متر
  • 50*50 سانتی متر
  • 70*30 سانتی متر

البته در این زمینه تنوع زیاد بوده و هر کسی می تواند آن سایزی را که مد نظر دارد، به دست آورد. باید بگوییم، نوع اسلب اما کاملاً فرق می کند. آنها بیشتر در اندازه های طولی و عرضی 120*220 سانتی متری عرضه می شوند. یکی از بهترین ها و گران قیمت ترین‌ ها هستند و در امور دکوراتیو چه در کف و چه در دیوار به کار می روند.

در هر صورت، شرکت های مختلف با استفاده از دستگاه های خاصی که دارند، سنگ ها را در سایزهای گوناگون تقسیم کرده و سپس وارد بازار عرضه می نمایند. از آنها می شود در نمای داخلی و خارجی، راه پله ها، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه و سایر امکان دیگر استفاده کرد. تراورتن، نوعی سنگ آهکی با تنوع رنگ بالا می باشد.

تولید کننده سنگ تراورتن عرض 30

تولید کننده سنگ تراورتن عرض 30 در شهرهای مختلفی از کشورمان مشاهده می کنیم که تولید کنندگان سنگ تراورتن عرض 30 سانتی متر فعالیت می نمایند. آنها برای فرآوری، ابتدا سنگ های کوپ یا همان خام‌ را که از معدن استخراج شده اند، تهیه کرد و سپس به وسیله اره های مخصوصی برش می زنند. این کار سبب می شود تا سایزهای متنوع شکل بگیرند.

بعد از این که به اندازه مورد نظر رسیدند، جهت براق کردن و همینطور رفع نواقص، پولیش زنی را روی دست گرفته که این کار سبب می شود تا سطح سنگ کاملاً صاف گردد‌. گفتنی است که هر کدام از این محصولات دارای ضخامت های چندی ملیمتری بوده که هر چه میزان آن بالاتر به همان درجه نیز مقاوم تر می باشند.

در هر حال، تولید کننده اصلی پس از این که کالا آماده گردید، به وسیله برترین‌ مرجع فروش آنها را به همه نقاط ایران پخش کرده و در اختیار افراد متعددی نیز قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.