مرکز فروش سنگ تراورتن درجه یک

سنگ تراورتن درجه یک سنگی متراکم است که در اثر فراوری صحیح، هیچ گونه ایرادی ندارد. از این سنگ برای نمای داخل و خارج ساختمان و همچنین کفپوش بخش های مختلف استفاده می شود. مرکز فروش سنگ تراورتن درجه یک، محصولات تولید کنندگان مختلف را در رنگ های متنوع و اندازه های اسلب، طولی و تایل به خریداران عرضه می کند. این مراکز محصولات خود را علاوه بر عرضه و فروش حضوری، به صورت اینترنتی نیز عرضه می کنند.

مرکز فروش سنگ تراورتن درجه یک

سنگ تراورتن چگونه تشکیل می شود؟

سنگ تراورتن چگونه تشکیل می شود؟ سنگ ها جزو قدیمی ترین مصالح ساختمانی اند که با توجه به ویژگی استحکام و مقاومت بالا در برابر عوامل محیطی، زیبایی طبیعی هم دارند. از دیرباز، از این مصالح طبیعی در ساخت انواع دیوار، پله، ستون و کف پوش ها استفاده شده است. آثار به جا مانده از بناهای باستانی نشان از استفاده گسترده از سنگ در ساخت و ساز دارد.

اما سنگ ها خود، بسیار گسترده و متنوع بوده و با توجه به جغرافیای منطقه، آنالیز فیزیکی و شیمیایی سنگ های مناطق مختلف با هم متفاوت است. از جمله سنگ های مورد استفاده در ساخت و ساز، سنگ تراورتن است که سنگی زینتی است. این سنگ که به صورت طبیعی و در گذر زمان تشکیل شده، از معادن استخراج شده و پس از فراوری در ساختمان سازی مصرف می شود.

تراورتن از دسته سنگ های رسوبی بوده و جنس آن آهکی است. این سنگ در اثر رسوب چشمه و رودخانه های آب گرم در سالیان دراز به وجود آمده است. ترکیبات مختلف موجود در آب، به صورت لایه ای روی هم انباشته شده و در اثر فشار، رطوبت و گرما در طی سالیان، سنگ های تراورتن را پدید آورده است.

تراورتن جزو سنگ های متخلخل است، یعنی در بین لایه های سنگ، حفره هایی وجود دارد. این حفره ها، در اثر وجود هوا، بخار آب و یا گاز حاصل از ترکیبات شیمیایی در بین لایه ها قرار گرفته و اکنون به صورت حفره خودنمایی می‌کنند.

این حفره ها سبب کاهش وزن و کاهش تراکم سنگ می‌شوند. تنوع رنگ در سنگ تراورتن فراوان است، طیف رنگی سفید تا مشکی در این سنگ دیده می شود. رنگ های متنوع در این سنگ نیز حاصل رسوب مواد مختلف و فرایندهای شیمیایی بین ترکیبات لایه های انباشته شده است.

عرضه کننده سنگ تراورتن درجه یک

عرضه کننده سنگ تراورتن درجه یک سنگ تراورتن ، جزو سنگ های ارزان قیمت است و دلیل آن وجود معادن فراوان این سنگ در کشور و هزینه فراوری پایین تر نسبت به سایر سنگ هاست. با این حال سنگ تراورتن که در اثر فراوری صحیح تمام ایرادات آن رفع شده، سنگی درجه یک است و با اینکه ماهیت سنگ تراورتن جاذب رطوبت است، از این سنگ می توان در کف پوش استخر هم‌ استفاده کرد.

عرضه کننده سنگ تراورتن درجه یک، این محصول زیبا و مشتری پسند را در سایز های متنوع و سفارشی و در رنگ های مختلف برای استفاده در قسمت های مختلف ساختمان به خریداران عرضه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.