مرکز فروش سنگ تراورتن خام

مرکز فروش سنگ تراورتن خام، پس از استخراج این سنگ ها از معادن، آنها را به صورت مستقیم در اختیار کارخانه های تولیدی قرار داده تا با ایجاد برش های دلخواه بر روی سنگ، بتوان محصولاتی با درجه کیفی به بازار وارد کرد. سنگ تراورتن خام در رنگ های مختلفی از دل معادن استخراج شده که هر کدام از آن ها بازه قیمتی مشخصی دارند.

مرکز فروش سنگ تراورتن خام

مزایا و معایب سنگ تراورتن خام

مزایا و معایب سنگ تراورتن خام هر یک از سنگهای موجود در بازار مزایا و معایبی داشته که با بررسی آنها شما می‌توانید انتخاب بهتری داشته باشید. در ابتدا ذکر این نکته را مهم می دانیم که سنگ های تراورتن عباس آباد در ایران از شهرت بالایی برخوردار بوده که مزایان آن در برابر معایب تراورتن ها بیشتر می باشد و همین امر باعث شده تا افراد با میل و رغبت بیشتری اقدام به خرید این مدل سنگ ها بکنند.

مزایای سنگ تراورتن:

  • قدرت چسبندگی بالا
  • قیمت مناسب
  • وزنه سبک
  • ساب پذیری و برشکاری عالی
  • نصب راحت
  • مقاوم در برابر سرما و گرما

مزایای ذکر شده، باعث محبوبیت سنگ تراورتن شده که علاوه بر استفاده از آنها در دیوارهای داخلی و خارجی، در کف ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که قبلا نیز به آن اشاره کردیم، این سنگ ها معایبی نیز دارند که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم تا با مقایسه این نوع سنگ با سنگ های دیگر، بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

معایب سنگ های تراورتن:

  • برخی از تراورتن ها در برابر سرمای خیلی زیاد نمی توانند مقاومت خوبی از خود نشان داده و ممکن است شکسته شوند.
  • سنگ هایی که برای قسمت کف انتخاب می شوند بخاطر ضخامت بیشتر، قیمت بالایی دارند
  • برخی از مصالح دارای شکل و طرح یکسانی نیستند.

در هنگام تهیه تراورتن ها، سعی کنید ضخامت محصول را در اولویت قرار داده تا انتظار دوام و مقاومت از آن داشته باشید. البته این مورد فقط در ویلاها و ساختمان های یک طبقه اهمیت داشته و برای آپارتمان های بزرگ، می بایست از سنگ های نازک تری استفاده کرده تا وزن سازه بالا نرود.

خرید مستقیم سنگ تراورتن خام

خرید مستقیم سنگ تراورتن خام برای خرید سنگ تراورتن به صورت خام، گزینه های زیادی در پیش رو دارید که پیشنهاد ما خرید این مصالح از طریق اینترنت می باشد. در خرید آنلاین، شما بدون مراجعه حضوری و از طریق آشنایی با انواع سنگ های موجود در فروشگاه، می توانید بهترین انتخاب را داشته و سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت آنها را برای شما ارسال نمایند.
برای برش تراورتن های خام، نیاز به دستگاه ها و ماشین آلاتی بوده تا بتوانیم آن ها را به قطعات کوچکتری تبدیل کرده و پس از صیقل دادن، سنگ ها را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.