مرکز تولید سنگ تراورتن پله

مرکز تولید سنگ تراورتن پله را در سایز و طرح های متنوعی به بازار عرضه می کند. تراورتن از جمله سنگ های مقاوم و زیبایی بوده که امروزه برای پوشش فضاهای مختلف از جمله پله مورد استفاده قرار می گیرد. تولید کننده توانسته است به کمک دستگاه های تمام اتوماتیک برش، این نوع سنگ را در اندازه های مختلف تولید و متناسب با نیاز مشتری به بازار عرضه نماید.

مرکز تولید سنگ تراورتن پله

ویژگی های بهترین سنگ مناسب راه پله

ویژگی های بهترین سنگ مناسب راه پله

امروزه استفاده از سنگ های ساختمانی برای پوشش بخش های مختلف از اهمیت زیادی برخوردار است. اینکه چه نوع سنگی را انتخاب کنیم که علاوه بر زیبایی از دوام و استحکام کافی برخوردار باشد، موضوعی است که ذهن خریداران را در زمان انتخاب به خود مشغول می کند. پله یکی از مکان های پر رفت و آمدی محسوب می شود که انتخاب سنگ مناسب برای آن اهمیت بیشتری دارد.

مهمترین ویژگی یک سنگ مناسب برای راه پله، استحکام آن در برابر ضربه و سایش است. یک سنگ با کیفیت باید در برابر ضربه های مداومی که بر اثر تردد بر آن وارد می شود، مقاومت کافی داشته باشد. همچنین زنگ آن به مرور زمان بر اثر سایش کمرنگ نشود.

سنگی که برای راه پله انتخاب می شود باید با بقیه اجزای ساختمان هم هماهنگی لازم را از نظر طرح و رنگ داشته باشد. استفاده از طرح های ساده، رنگی یا سنگ های صاف و یکدست کاملا سلیقه ای بوده و نوع فضایی برمی گردد که قرا است سنگ در آنجا نصب و استفاده شود.

یک ویژگی مهمی که باید در زمان انتخاب سنگ برای راه پله ها مدنظر قرار گیرد، پایداری آنها در برابر مواد شستشو می باشد. چون راه پله ها محل عبور و مرور بوده و زود به زود کثیف می شوند، نیاز به تمیز کردن با مواد بعضا شیمیایی دارند. بهترین سنگ ها باید در برابر مواد اسیدی، شیمیایی و… مقاوم باشند.

فروشندگان سنگ تراورتن پله

فروشندگان سنگ تراورتن پله

فروشندگان سنگ پله تراورتن را به صورت عمده عرضه می کنند تا خریداران بزرگ بتوانند سفارشات خود را به صورت یکجا ثبت کرده و ضمن صرفه جویی در زمان، با هزینه کمتری خریدشان را انجام دهند. با گسترش فضای مجازی، فروش سنگ تراورتن در طرح، رنگ و اندازه های مختلف هم به صورت اینترنتی رونق گرفته و بسیاری از مشتریان می توانند بدون مراجعه حضوری، سفارشات خود را ثبت کنند.

اگر قصد خرید تراورتن پله را دارید و میخواهید باکیفیت ترین محصول را با قیمت مناسب خریداری کنید، می توانید به سایت ما مراجعه نمایید. تنوع محصولات عرضه شده بالاست و شما می توانید با توجه به سلیقه خود، بهترین انتخاب را انجام دهید. تمام محصولات به صورت مستقیم و بی واسطه برای فروش عرضه شده اند و به همین دلیل قیمت های اعلامی کمتر از نرخ هایی است که در بازار آزاد شاهد آن هستیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.