مرکز توزیع سنگ تراورتن پشت بام

سنگ تراورتن پشت بام یک نوع سنگ ارزشمند و با کیفیت است که از طول عمر بسیار بالایی برخوردار می باشد. مرکز توزیع این محصول در کشور هر یک از این محصولات را در ابعاد مختلفی به دست مشتریان گرامی و محترم می رساند. توزیع سنگ تراورتن به شیوه های گوناگونی انجام می شود که هر یک از این روش ها دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند. از این روش ها می توانیم به توزیع مستقیم و بدون واسطه اشاره کنیم.

مرکز توزیع سنگ تراورتن پشت بام

مراحل تولید سنگ تراورتن پشت بام

مراحل تولید سنگ تراورتن پشت بام سنگ تراورتن یک نوع سنگ معدنی بسیار با کیفیت است که منشاء اصلی تولید آن چشمه های آب گرم می باشد. این محصول در کشور های مختلف دنبا تولید می شود که از این کشور ها می توان به ایران، ترکیه و ایتالیا اشاره کرد.

این نوع سنگ دارای مشخصه های ظاهری مختلفی است که اصلی ترین آن وجود رگه های مختلف بر روی این نوع سنگ می باشد. سنگ های تراورتن دارای زیبایی ظاهری بسیار زیادی است و این موضوع باعث شده تا به صورت گسترده از آن در قسمت های مختلف ساختمان استفاده شود.

ایران در زمره بزرگترین کشور های تولید سنگ تراورتن پشت بام در منطقه است که برای استخراج این نوع سنگ از روش های متعددی استفاده می کند. از روش های استخراج و تولید این نوع سنگ می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • استفاده از ماشین های بروز و پیشرفته به نام کانالینگ
 • استفاده از اره های با کیفیت و پیشرفته زنجیری
 • استفاده از ماشین های بروز برش

در هر یک از این روش ها از تجهیزات مختلفی استفاده می شود. تولید این محصول در کشور ما به صورت گسترده و کلی انجام می شود که این موضوع به رفع نیازهای استفاده کنندگان و مصرف کنندگان داخلی کمک بسیار زیادی خواهد کرد. در برخی از مراحل تولید این نوع سنگ، قسمت های مختلف آن صیقل داده می شود که این موضوع تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی ظاهری آن خواهد داشت.

صادر کننده سنگ تراورتن پشت بام

صادر کننده سنگ تراورتن پشت بام تولید بالای سنگ تراورتن اصل و مرغوب از نوع پشت بام در کشور باعث شده تا بخش مهمی از این محصولات به دیگر کشور های جهان صادر گردد. شرکت های صادر کننده سنگ تراورتن این محصولات را به نرخ تعرفه های گمرکی به بازار های خارجی ارسال می کنند.

صادرات این مدل سنگ ارزشمند و کاربردی به صورت مستقیم انجام می شود. از کشور های وارد کننده سنگ های تراروتن تولید شده در کشور می توان به کشور عراق اشاره کرد. این کشور در نزدیکی ایران قرار دارد و بخش مهمی از محصولات مورد یناز خود را از طریق مبادلات تجاری با کشور ما تامین می کند.

6

 1. سلام روزتون بخیر و پر برکت.
  خیلی خوبه که با این سنگ ها میشه از فضا استفاده کاربردی کرد و همچنین باعث زیبا شدن کف پشت بام میشه.
  خیلی خوبه که همچین ایده های خوب و کارآمدی رو ارائه میدین.
  پشت بام ما سالهاست بلا استفاده بوده،قصد داریم با این سنگ ها قابل استفاده اش کنیم.
  ممنون

 2. سلام وقت بخیر
  با استفاده این سنگ های زیبا و شیک در پشت بام فکر کنم دیگه نیازی به استفاده از خود خانه نباشه.?
  خسته نباشید

 3. این باعث افتخاره که سنگ تراورتن داخل کشورتولیدمیشه و پشت بام که علی رغم داشتن فضای بازوویوقشنگ هیچ وقت استفاده نمیشدچنین جلایی بده

 4. سلام این سنگ های زیبای تراورتن رو برای پشت بام خونه گرفتم علاوه بر زیبایی، استحکام خوبی هم دارند
  توصیه می کنم شما هم از این وب‌سایت خرید کنید.

 5. سلام این سنگ های تراورتن رو برای پشت بوم ویلام گرفتم خیلی راضی بودم خدا خیرتون بده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.