مرکز توزیع سنگ تراورتن سفید

امروزه شرکت های تولیدی خود توزیع کننده انواع سنگ های ساختمانی از جمله سنگ تراورتن سفید هستند که توانسته اند این محصول صنعتی را با کیفیت مرغوب با استفاده از مواد اولیه خاص و نیز استفاده از دستگاه های پیشرفته مدرن و همچنین بهره گیری از نیروی مهندس و نیروی انسانی با تجربه در این راستا از رونق تولیدی زیادی برخوردار باشند.

ضمنا پخش سنگ تراورتن به روش مستقیم و بدون واسطه برای مشتریان و نیز با کیفیت عالی و قیمت مناسب بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد که دارای طرفداران زیادی است.

مرکز توزیع سنگ تراورتن سفید

سنگ تراورتن سفید چه کاربردهایی دارد؟

سنگ تراورتن سفید چه کاربردهایی دارد؟

سنگ تراورتن از نمونه سنگ های مرغوب تولید داخل کشور محسوب می شود که دارای ویژگی‌ های منحصر به فرد و نیز دارای شکل ظاهری زیبا، جذاب، یکدست و صاف، است که حاصل از رسوب آب‌ های گرم بوده و نیز در تنوع رنگ ها و طرح ‌های مختلف وجود دارند.

معمولا از سنگ تراورتن سفید در نماهای داخلی و بیرونی ساختمان به کار برده می شود که دارای مقاومت فشاری بالا، بافت متخلخل، دارای رگه های رسوبی مختلف، در برابر شرایط جوی و گرما بسیار مقاوم، گرما را به خود جذب نمی کند، مناسب برای اطراف استخر، دارای رنگ ثابت، ماندگاری و طول عمر بالا و غیره می باشند که از کاربرد زیادی در نوع خود برخوردار می باشد.

امروزه سنگ تراورتن علاوه بر نیاز بازارهای داخلی سبب توجه اکثر بازارهای خارجی گردیده که از جنبه و شهرت جهانی و صادرتی بالایی برخوردار می باشد که اغلب برای نما، کف و پله ها و راه پله ها مصرف می شود و نیز از لحاظ اقتصادی برای کشور بسیار حائز اهمیت می باشد.

پخش مستقیم سنگ تراورتن سفید

پخش مستقیم سنگ تراورتن سفید

امروزه شرکت های تولیدی، مراکز عمده و نمایندگی های فروش مستقیم، سایت های اینترنتی محصول از جمله مراکز توزیع سنگ تراورتن در انواع گوناگون با تنوع طرح و رنگ های زیبا در انواع برندهای متفاوت هستند که محصولات خود را با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب در بازارهای جهانی عرضه می دارند.

همچنین این مراکز سعی می کنند محصول خود را به روش حضوری و غیر حضوری به صورت فرآوری شده در ابعاد، اندازه، ضخامت، به صورت اسلب و درجه بندی شده در بسته بندی های متنوع مطابق با استانداردهای روز دنیا با بهترین نوع ممکن و مرغوب ترین کیفیت با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهند که استفاده از این روش ها هر کدام دارای مزایای خاص خود بوده که باعث فروش و سود بیشتر محصول و نیز افزایش تولیدات بیشتر آن می گردد که از لحاظ اقتصادی برای مراکز نام برده و کشور بسیار حائز اهمیت می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.