مردی با کمربند چرم نوین توانست جواب تست لعتیاد خود را تغییر دهد

بستن کمربند چرم نوین در هوای گرم و مرطوب نیز می تواند به خم شدن یا پیچ خوردگی کمک کند. شرایط آب و هوایی گرمتر به این معنی است که بدن ما عرق و گرمای بیشتری تولید می کند که می تواند منجر به نرمی و چکش خواری بیشتر کمربند چرمی شود.

نگه داشتن کمربند چرمی خود در زیر آفتاب داغ نیز می تواند باعث پیچ خوردن آن به سمت داخل شود. علاوه بر این، حتی می تواند روند سخت شدن را تسریع کند.

استفاده طولانی مدت می تواند به مرور زمان باعث پیچ خوردن دائمی آن شود. میزان تاب برداشتن کمربند چرمی شما بستگی به این دارد که چند بار آن را بپوشید و بدن شما چقدر به آن فشار وارد می کند.

کمربند

بنابراین، اگر روزانه کمربند چرم نوین خود را ببندید و تمام فعالیت های روزانه خود را با پوشیدن آن انجام دهید، قطعا کمربند چرمی خود را فر می کنید. سطح پیچ‌شدن به این بستگی دارد که کمربند خود را چقدر محکم می‌بندید، زیرا فشاری که کمربند شما از انحنای بدن شما متحمل می‌شود، به طور طبیعی در طول زمان آن را فر می‌کند.

اولین و ساده ترین روش برای صاف کردن کمربند چرمی استفاده از اتو است. ما فقط زمانی استفاده از اتو را توصیه می کنیم که نرم کننده چرمی در دسترس ندارید و ترجیح می دهید از وسایلی استفاده کنید که به راحتی در دسترس شما هستند.

برای شروع صاف کردن کمربند چرمی خود با استفاده از اتو، کمربند خود را با یک حوله نازک یا کیسه کاغذی ضخیم روی یک میز اتو قرار دهید (ما یک حوله را توصیه می کنیم). این حوله یا کیسه کاغذی به عنوان محافظ در برابر حرارت زیاد اتو عمل می کند. اگر ماده ای را بین کمربند و اتو قرار ندهید، در نهایت چرم را آب می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.