مردی با کارتریج شارپ x180 توانست کلیه مصنوعی بسازد

یکی از مشکل سازترین کارهای اداری، انتخاب مواد مصرفی برای تجهیزات اداری مثل کارتریج شارپ x180 است. قبلاً در مورد نحوه انتخاب مناسب برای چاپگر جوهر افشان صحبت کرده ایم، اما امروز در مورد لیزر صحبت خواهیم کرد. در واقع باید خرید کاست را جدی بگیرید زیرا انتخاب اشتباه باعث کاهش عمر دستگاه چاپ می شود.

برای مواد مصرفی لیزر از جوهر پودری مخصوصی استفاده می شود که در کاست وجود دارد. اغلب آنها به دو نوع تقسیم می شوند: سیاه و سفید و رنگی.

بدنه یک کاست پلاستیکی معمولاً از دو بلوک ساخته می شود: محفظه اصلی تونر و محفظه پودر زباله. در عکس زیر کارتریج شارپ x180 دستگاه پرینتر لیزری را با جزئیات مشاهده می کنید.

کارتریج

قبل از خرید محصول، باید دستورالعمل های مخصوص چاپگر را مطالعه کنید. آنها تمام مواد مصرفی و برخی از اجزای دیگر را نشان می دهند که برای چاپ در یک مدل خاص استفاده می شود. با این حال، اغلب به دلیل گستره وسیع، انتخاب دشوار است، بنابراین ما همه چیز را با جزئیات بیشتری تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

انواع کارتریج شارپ x180 در پرینتر لیزری چیست؟ آنها معمولاً به موارد زیر تقسیم می شوند:

اصل یک کارتریج شارپ x180 جدید تولید شده توسط سازنده است. در این صورت، نه تنها چاپ با کیفیت بالا، بلکه ایمنی تجهیزات چاپ نیز تضمین می شود. جوهر چاپی تحت تأثیر رطوبت، تغییرات دما و سایر عوامل خارجی قرار نمی گیرد.

سازگار ساخته شده توسط شرکت های دیگر. می توان از آن استفاده کرد، اما با اطمینان کامل از کیفیت آنها. در غیر این صورت، اگر تونر در کاست بد باشد، کیفیت چاپ بدتر می شود.

Remanufactured کاست اصلی و بارگذاری شده است. غیر قابل اطمینان ترین گزینه، زیرا اکثر آنها برای سوخت گیری طراحی نشده اند.

کارتریج شارپ x180‌ های سازگار و بازسازی‌شده برای پرینترهای لیزری ارزان‌ترین و پر تقاضاترین کارتریج شارپ x180‌ها هستند. اما سازندگان استفاده از آنها را توصیه نمی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.