مردی با دستگاه اتوکلاو ناخن در کره ماه توانست جراحی پیچیده ای را انجام دهد

دستگاه اتوکلاو ناخن دارای تنظیمات دمایی قابل تنظیم از 0 درجه سانتیگراد تا 220 درجه سانتیگراد است و هنگامی که به حداکثر توان خود برسد به طور خودکار خاموش می شود.

ویژگی گرمایش سریع سریع است، نیازی به بخار یا مواد شیمیایی اضافه ندارد و شما را قادر می سازد ابزارهای سالن خود را از جمله قیچی، فیلر، گیره و موارد دیگر را تنها در 10 دقیقه تمیز کنید.

این دستگاه ضدعفونی کننده دستگاه اتوکلاو ناخن شکاف هایی را که ممکن است تمیز کردن آنها با استفاده از دستمال های تمیز کننده معمولی دشوار باشد را تمیز می کند و این محصول را به ابزاری مناسب برای استفاده در سالن ها یا خانه تبدیل می کند. بنابراین، انتظار برای چیست؟ همین الان این محصول را بیاورید.

دستگاه اتوکلاو ناخن

جستجوی شما برای بهترین ضدعفونی کننده UV برای سالن های ناخن در اینجا به پایان می رسد! کابینت استریلایزر JJ CARE یک محصول ضدعفونی کننده چند منظوره است که می تواند برای ابزارهای مختلف سالن از جمله برس آرایش، ابزار مانیکور، قیچی، دستگاه مته ناخن و موارد دیگر استفاده شود.

شما می توانید برای استریل کردن ابزارهای خود از نظر اقتصادی به این دستگاه اتوکلاو ناخن تمیز وابسته باشید، زیرا شیشه با کیفیت بالا و فلز فولاد ضد زنگ بادوام و ماندگار هستند.

بدون استفاده از مواد شیمیایی، این مجموعه دستگاه اتوکلاو ناخن همچنین دارای یک سوئیچ القایی هوشمند است تا در صورت عدم استفاده به طور خودکار خاموش شود. ما هیچ دلیلی نداریم که چرا این یکی نباید خرید بعدی شما باشد!

ve برای ابزار مانیکور جعبه ضد عفونی دارای تنظیمات دمایی قابل تنظیم است که می تواند با یک نشانگر نور نظارت شود. برای دستگاه اتوکلاو ناخنهایی با عملکرد سریع که از روش‌های حرارت خشک استفاده می‌کند، این محصول با گرمایش سریع ساده است و نیازی به تعمیر و نگهداری معمولی ندارد.

همچنین دارای یک سینی استیل ضد زنگ بادوام و ضد زنگ است که می توانید آن را برای نگهداری ابزار خود در داخل آن قرار دهید. دستگاه اتوکلاو ناخن استریل کننده دارای ظرفیت 1.5 لیتر است که آن را برای هر سالن حرفه ای یا خانه مناسب می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.