مراکز توزیع سنگ تراورتن ارزان

سنگ تراورتن نوعی سنگ رسوبی است که به دلیل زیبایی خیره کننده و ویژگی های منحصربه فردی که دارد از پرکابردترین و پرمصرف ترین سنگ های ساختمانی به شمار می رود که هم در نمای بیرونی و هم داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، جهت تهیه سنگ تراورتن ارزان قیمت با کیفیت تضمینی روش های سفارش متنوعی وجود دارد که از میان آنها مراجعه مستقیم و بدون واسطه به مراکز توزیع سنگ یکی از بهترین گزینه ها می باشد. مراکز توزیع سنگ تراورتن ارزان

عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ تراورتن

عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ تراورتن قیمت سنگ تراورتن به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که در اینجا به طور مختصر و مفید قصد داریم تا به مهمترین آنها پرداخته و توضیحاتی را در این خصوص خدمتتان ارائه نماییم.

سنگ تراورتن در انواع مختلف از دسته سنگ آهکی هستند که توسط رسوب رودخانه ها و چشمه ها تشکیل شده و به دلیل نوع بافتی که دارند و مقاومت و طول عمر بالا در برابر شرایط نامساعد محیطی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین انواع ساختمانی محسوب می شوند.

این سنگ ها در تنوع رنگ، ابعاد و اشکال مختلفی در طبیعت استخراج می شوند که این عوامل با توجه به منطقه استخراج و ترکیبات آهکی هر منطقه متغیر می باشد.

اما از مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت این سنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اندازه، ابعاد و رنگ بندی سنگ
  • نوع طرح، میزان کیفیت و ضخامت سنگ
  • نوع فراوری سنگ
  • برند منطقه تولید و محل استخراج سنگ
  • سورت بندی، جلا و درخشندگی سنگ

تولید کنندگان سنگ تراورتن ارزان

تولید کنندگان سنگ تراورتن ارزان خرید سنگ تراورتن توسط تولید کنندگان سنگ تراورتن به ویژه اگر به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام گیرد از مزیت های بیشماری برخوردار می باشد که از مهمترین آنها می توان به سفارش سنگ با ارزان ترین قیمت ممکن به همراه تضمین کیفیت و اصالت محصول خریداری شده اشاره کرد.

سنگ های تراورتن تولید شده در ایران از محبوب ترین و پرمصرف ترین سنگ های ساختمانی مورد استفاده در پروژه های مختلف ساختمان سازی و شهرسازی به شمار می رود که نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در بازارهای جهانی نیز با استقبال بالایی رو به رو می باشند.

از مهمترین قطب های تولید کننده و استحراج سنگ تراورتن در ایران می توان به شهرهایی از جمله محلات، کاشان، یزد، زنجان، تکاب، آذرشهر و بسیاری مناطق دیگر اشاره نمود.

اما از مهمترین نکات حائز اهمیت در خرید سنگ که باید به آن توجه نمایید مواردی به شرح زیر است:

  1. توجه به خصوصیات ظاهری سنگ و مشخصات شیمیایی و فیزیکی آن
  2. توجه به رنگ بندی و ساختار اصلی سنگ و تطابق آن با محیط اجرا و نصب
  3. توجه به سالم بودن و عدم وجود ترک، لبه پریدگی، شیار و یا ساییدگی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.