مراکز ارائه سنگ تراورتن مشهد

مراکز ارائه سنگ تراورتن مشهد با حضور گسترده ای که در این زمینه داشته انواع و اقسام این سنگ را ارائه نموده و با عملکرد درست خود و به بهترین نحو ممکن نیاز مشتریان را رفع می کنند. لذا مشتری نیز برای خرید از حق انتخاب بالایی برخوردار بوده و می تواند بهترین کیفیت ها را با مناسب ترین قیمت و با سود بالا تهیه کند.مراکز ارائه سنگ تراورتن مشهد

خاصیت صیقل پذیر بودن سنگ تراورتن

خاصیت صیقل پذیر بودن سنگ تراورتن خاصیت صیقل پذیری و برش پذیری راحت بودن سنگ تراورتن سبب شده که این سنگ براحتی و باهزینه کمتری استخراج و فرآوری شود. به همین دلیل براحتی شکل می گیرد و لذا از آن می توان علاوه بر نمای داخلی در ساخت مصنوعات و دیگر وسایل مانند ساخت مجسمه، گلدان، وسایل تزئینی، ستون و … استفاده کرد.

تراورتن از سنگ های آهکی و رسوبی است که بسته به ترکیبات بکار رفته در آن دارای رنگ های کرم، شکلاتی، پرتغالی، سفید، زیتونی، دودی و … می باشد. همچنین در انواع نمونه های موج دار و بدون موج فرآوری می شود که هر چه رنگ آن روشن تر، بدون رگه، یکنواخت و با تخلخل کمتری باشد دارای تراکم بالاتر و کیفیت بهتری است.

تراورتن از سنگ های متخلخل است که سطحی سوراخ دار با حفرات ریز دارد که وجود این فرج ها سبب شده مقاومت سنگ در برابر انبساط و انقباض بالا رود و در برابر صوت و حرارت نیز عایق خوبی خواهد بود. لذا اجرای آن نیز راحت تر است چون به اسکوپ نیاز ندارد و با نفوذ سیمان به داخل سوراخ ها بر چسبندگی سنگ به ملات افزوده خواهد شد.

توزیع کنندگان سنگ تراورتن

توزیع کنندگان سنگ تراورتن توزیع کنندگان سنگ تراورتن در بازارهای کشور به صورت پراکنده حضور فعالی دارند و با تجربه و شناختی که در این عرصه داشته طیف های متنوعی از این محصول را ارائه نموده و به طور گسترده آن را در نقاط مختلف کشور توزیع می کنند.

تراورتن از جمله سنگ هایی با استفاده فراوان بوده چون از محبوبیت زیادی در بین سازگان برخوردار است به دلیل اینکه دارای تنوع طرح و رنگ، وزن سبک، اجرای راحت، قیمت مناسب، ظاهر شیک و منحصر به فردی می باشد به عنوان سنگی ایده آل به شمار رفته است.

تراورتن در انواع نمونه های تایل و اسلب فرآوری می شود که نوع اسلب دارای ابعاد و ضخامت بزرگتری می باشد و علاوه بر آن مدل های تایل، براق، مات، چکشی، تیشه ای، آنتیک و … از این سنگ نیز ارائه می شود. لذا این سازه دارای دوام و مقاومت بالایی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی و اشعه خورشید بوده و به همین دلیل از آن می توان در مناطق مختلف کشور استفاده نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.