قیمت سنگ تراورتن نما

قیمت سنگ تراورتن نما با توجه به سایز، طرح و مدل و شیوه عرضه محصول متفاوت است. در ایران معادن مختلفی وجود دارند که از آنها تراورتن استخراج می شود. نوع سنگ و درجه کیفی، شیوه فرآوری و آنالیز سنگ و همچنین قطر، ابعاد و میزان تخلخل در تعیین قیمت نهایی انواع تراورتن موثر است. برای اطلاع از قیمت روز این نوع سنگ های ساختمانی می توانید به صورت تلفنی یا اینترنتی اقدام کنید.
قیمت سنگ تراورتن نما

مراحل تولید سنگ تراورتن نما

مراحل تولید سنگ تراورتن نما همانطور که می دانید سنگ تراورتن از جمله سنگ های معدنی بوده که امروزه در ساختمان سازی به وفور از آن استفاده می شود. برای استخراج و تولید این نوع سنگ از روش های مختلفی استفاده می شود که از مهمترین آنها استفاده از اره های زنجیری، ماشین های کانالینگ، سیم اره و ماشین برش با آب اشاره نمود. تراورتن ها پس از استخراج به انبار انتقال داده می شوند. از آنجا به کارخانه های فرآوری منتقل و به وسیله تجهیزات برش تخصصی در اندازه های مختلف برش داده می شوند.
برای ایجاد ظرافت به خصوص در تولید تراورتن های نما، ابتدا قطعات سنگ با یک ضخامت بریده شده و پس از آن فرآیندهای نهایی شامل تراشیدن، تکه تکه شدن، جلا دادن و تراشیدن لبه ها صورت می گیرد. پس از ساب پذیری مرحله صیقل کاری سنگ برای زیباسازی ظاهری و مقاوم نمودن آن است.
در این مرحله از تولید قطعات برش داده شده، آن دسته از سنگ تراورتن نما را که سالم است به کمک ساب های اتوماتیک و سنگ هایی که دچار ترک یا شکستگی شده اند به کمک ساب های دستی صیقل می دهند. در نهایت سنگ ها پس از برش در ابعاد نهایی به وسیله دستگاه فرز به شکل و ابعاد مورد مورد نظر مشتری در آمده و پس از بسته بندی راهی بازار فروش می شوند.

مرکز خرید سنگ تراورتن نما

مرکز خرید سنگ تراورتن نما مرکز خرید سنگ تراورتن نما را در طرح های های زیبا و رنگ های متنوع عرضه می کند. فروش هم به صورت عمده و هم جزیی انجام می شود تا هر خریدار با توجه به نیاز خود بتواند سنگ مورد نظر خود را خریداری کند. با استقبال مردم از خریدهای غیرحضوری، فروش اینترنتی انواع تراورتن نما به صورت آنلاین هم رونق گرفته است. اگر قصد خرید سنگ نمای تراورتن را با بهترین کیفیت دارید، کافیست به سایت ما مراجعه نمایید.
تنوع محصولات عرضه شده بالا بوده و مشتری می تواند با صرف کمترین زمان و یک جستجوی ساده، بهترین انتخاب را انجام دهد. قیمت ها به دلیل فروش مستقیم و بی واسطه مناسبتر از قیمت آن در بازار آزاد می باشد. به همین دلیل می توانید با صرفه جویی در زمان و خرید اینترنتی، هزینه کمتری پرداخته و خریدی مقرون به صرفه تر داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.