فروشگاه خرید سنگ تراورتن موج دار

سنگ تراورتن موج دار در دسته سنگ های پرکاربرد قرار می گیرد و امکان عرضه این سنگ در ابعاد مختلف اسلپ، تایل و سایر قطعات مورد استفاده در بخش های مختلف ساختمانی وجود دارد.

فروشگاه خرید سنگ تراورتن موج دار این سنگ را در سورت بندی های با کیفیت بالا و مقاوم سازی های مناسب عرضه می ‌کند، تا بتوان به راحتی از این سنگ برای کاربردهای گوناگون تهیه کرد.

فروشگاه خرید سنگ تراورتن موج دار

همه چیز در مورد سنگ تراورتن موج دار

همه چیز در مورد سنگ تراورتن موج دار تراورتن یکی از سنگ های رسوبی است که دارای بافت پر خلل و فرج است و این سنگ مناسب برای نمای بیرونی و طراحی ‌های داخلی ساختمان است به دلیل اینکه سنگ تراورتن از دوام و طول عمر بالایی برخوردار است.

اکثر معماران ترجیح می دهند تا در بخش های مختلف ساختمان ها از این سنگ استفاده کنند و بر کیفیت طول عمر ساختمان بیافزایند سنگ تراورتن موجدار دارای رنگ کرم روشن تا شکلاتی است و نسبت به سایر تراورتن ها از تخلخل کمتری برخوردار می باشد و به همین سبب در دسته سنگ هایی با مقاومت فشاری بالا قرار می گیرد.

این سنگ با استفاده از فناوری هایی مانند تیشه کاری، پوشش چرمی و غیره می توان به موارد استفاده آن گسترش پیدا کند اما به طور کلی خوب است تا برخی از مزایای استفاده از سنگ تراورتن موج دار و مشخصات آن را بیان کنید از جمله:

  • این سنگ گرما را جذب نمی کند و همیشه می ‌تواند سطح خنکی داشته باشد و به همین جهت مناسب ترین گزینه برای استفاده در مناطق گرمسیر است.
  • این سنگ ها دارای تخلخل هستند و به راحتی می ‌توانند به عنوان سنگ ‌کف استفاده شوند. زیرا بر روی آن به راحتی نیز نمی خورند.
  • رنگ سنگ تراورتن کاملاً ثابت است و در گذر زمان و طول استفاده تغییر رنگ نمی دهد.
  • قابلیت برش کاری و صیقل کاری بالای سنگ تراورتن موج دار سبب محبوبیت این سنگ در بازارهای استفاده شده است.
  • به عنوان یک عایق مناسب در برابر صوت و حرارت می توان از این سنگ استفاده کرد.
  • به دلیل تخلخل و حفره هایی که در پشت سنگ وجود دارد چسبندگی ملات سیمان را بیشتر کرده و در نتیجه از سقوط سنگ بر روی نما جلوگیری می شود.
  • معمولاً کمترین درز و شکاف بر روی این سنگ ها دیده می شود.
  • منافذ مختلفی که بر روی این سنگ وجود دارد در برابر انقباض و انبساط مقاومت سنگ را بالا می برد.

پخش عمده سنگ تراورتن موج دار

پخش عمده سنگ تراورتن موج دار پخش عمده سنگ تراورتن موج دار به دلیل کیفیت بالای این سنگ و تنوع در نوع قطعات باید از طریق مراکز معتبر صورت بگیرد.

این مرکز با پخش عمده سنگ تراورتن موج دار و با انواع فرآوری های مختلفی که می ‌توان بر روی این سنگ انجام داد تا کیفیت آن را بالاتر برد و امکان دسترسی به تنوع بالایی محصولات را برای خریداران به وجود می ‌آورد.

در صورتی که قصد سفارش عمده سنگ تراورتن موج دار را دارید با انتخاب این مرکز پخش می توانید از کیفیت، تنوع و قیمت محصولات عرضه شده اطمینان خاطر پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.