فروشنده عمده سنگ تراورتن خام

سنگهای تراورتن خام از معادن شهر های مشهد و کرمان به دست می‌آیند که دارای کیفیت بالایی هستند. فروشنده عمده سنگ تراورتن خام، اینگونه محصولات را پس از استخراج از معادن به صورت مستقیم در دست مصرف‌کنندگان قرار داده تا آنها بتوانند توسط ماشین آلات پیشرفته برش هایی بر روی سنگ ایجاد نموده و سنگهای خام را تبدیل به سنگ های قابل استفاده کنند. برای ساخت سنگی براق و درخشان پس از فرایند برش، آنها را ساب داده و از رزینهای مخصوصی استفاده می‌کنند.

فروشنده عمده سنگ تراورتن خام

روش فرآوری سنگ تراورتن خام

روش فرآوری سنگ تراورتن خام اغلب تراورتن های موجود در بازار از رسوبات معدنی به دست می‌آیند که هر کدام از آنها متریال خاصی دارد. این نوع سنگ ها در طرح و رنگ های مختلفی استخراج می شوند تا پاسخگوی سلایق مختلف باشند و بتوان از آنها در دکوراسیون و نماهای خارجی یا داخلی استفاده شود. در ادامه این مقاله به بررسی فرآوری های سنگ تراورتن خام خواهیم پرداخت حائز اهمیت است

فرآوری های تراورتن خام در چه مدل هایی است؟

  • تامبل: دارای ظاهری کاملا طبیعی که پس از برش، در پوشش های پلاستیکی قرار می گیرد و پس از آن سطح رویی سنگ، ساییده شده و به دست مصرف می رسد.
  • هوند: این نمونه سنگ ظاهری مات داشته و نور نمی تواند از آن بازتاب داشته باشد.
  • صیقلی: از سنگ های بسیار لوکس و باارزش که نسبت به مصالح مشابه، سطحی براق داشته که باعث بازتاب نور خواهد شد.
  • براش: دارای ظاهری بسیار جذاب بوده که اگر با دقت بر روی آن نگاه کنیم، از رگه های ریزی تشکیل شده است.

به همان اندازه که سطح رویی سنگ دارای ارزش زیادی است، قسمت پشتی آن نیز باید به گونه‌ای باشد که با ملات سیمان قابلیت نصب باشد. تراورتن های سبک تر را می توان توسط چسب های مخصوصی در بخش های داخلی و خارجی ساختمان نصب نمود که برخی از آنها استحکامی مشابه با سیمان خواهند داشت.

مراکز عرضه سنگ تراورتن خام

مراکز عرضه سنگ تراورتن خام مراکز عرضه سنگ تراورتن خام این نوع مصالح را با ابعاد مختلفی در اختیار خریداران قرار می دهند که پس از عملیات برشکاری و ساب، سنگ های با ضخامت های مختلف به دست می آورند که شما مدل های مختلفی از آن را در فروشگاه ها می بینید.

فروشنده سنگ می‌بایست رنگ های گوناگونی از سنگ تراورتن را موجود داشته باشد تا مصرف کنندگان انتخاب های بیشتری پیش رو داشته باشند و با دستی باز اقدام به خرید اینگونه محصولات بکنند. جهت خرید تراورتن های خام و یا برش خورده می توانید از طریق فروشگاه ما اقدام کرده تا همکاران در اسرع وقت نسبت به تهیه و تامین مدل های مورد نیاز مشتری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.