فروشنده سنگ تراورتن عرض40

سنگ تراورتن عرض40 را می توان به صورت کلی از طریق فروشندگان عمده و معتبر سفارش داد. انواع سنگ تراورتن با ابعاد و اندازه های مختلف که مطابق با نیاز مشتریان برش می خورند. این سنگ به دلیل کاربردهای فراوانش توانسته در میان انواع سنگ های دیگر بسیار پر متقاضی باشد.

فروشنده سنگ تراورتن عرض40

بررسی ابعاد انواع سنگ تراورتن

بررسی ابعاد انواع سنگ تراورتن تراورتن نوعی سنگ آهک که در اثر تبخیر یا بارش شیمیایی ایجاد می شود. استالاکتیت ها و استالاگمیت ها در غارها همه متعلق به سنگ تراورتن هستند. تراورتن همچنین می تواند رگه های کلسیت را ایجاد کند.

تراورتن نوعی سنگ آهک است که در چشمه های آب معدنی به ویژه چشمه های آب گرم رسوب می کند. آهک اغلب ظاهری الیافی یا متحدالمرکز دارد و در انواع سفید، برنزه، خامه ای و حتی زنگ زده وجود دارد.

در اثر رسوب سریع کربنات کلسیم، معمولاً در دهانه های چشمه آب گرم یا غارهای آهکی ایجاد می شود. در حالت دوم، می تواند استالاکتیت، استالاگمیت و غارهای دیگر را تشکیل دهد.

تراورتن به عنوان مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. تراورتن نوعی سنگ رسوبی زمینی است که در اثر رسوب مواد معدنی کربناته در آبهای زیرزمینی و محلول های آبی سطحی و یا چشمه های آب گرم با گرمای زمین گرمایی ایجاد می شود.

رسوبات مشابه (اما نرم و بسیار متخلخل) که توسط آب در دمای محیط ایجاد می شود که توف نامیده می شود. کلمه “آهک” از تراورتن ایتالیایی و مشتق لاتین tiburtinus “Tibur” گرفته شده است. نام آن همچنین منشا منطقه رومی در نزدیکی Tivoli است.

تراورتن مدرن از آب قلیایی اشباع شده فوق العاده با حرارت زمین گرمایی ایجاد می شود و در آن pCO 2 افزایش می یابد.

امروزه تراورتن در ابعاد و اندازه های مختلفی از معادن استخراج می شود. اسلب های سنگ تراورتن از معدن گرفته شده و به داخل کارخانه برده می شود. در آنجا به اندازه مختلف و دلخواه مشتریان برش داده می شوند.

پخش عمده سنگ تراورتن عرض40

پخش عمده سنگ تراورتن عرض40 تراورتن را می توان با توجه به علل ایجاد آن به دو دسته تقسیم کرد: یکی تراورتن ناشی از رسوب در مناطقی با آب و هوای گرم و مرطوب و پوشش گیاهی خوب و بدون منبع CO2، که به نام تراورتن آب سرد (Tufa) نامیده می شود.

نوع دیگر که به دلیل ساختار زمین شناسی و سایر عملیات در اثر رسوب گذاری در شرایط منبع CO2 عمیق ایجاد می شود که تراورتن ترموژنیک نامیده می شود.

همچنین انواع سنگ تراورتن با عرض و طول و ضخامت های مختلف را می توان با توجه نیاز، سفارش داد. از طریق مرکز پخش عمده سنگ، می توان این محصول را بصورت عمده و با قیمت های مناسبی سفارش داد.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.