عمده فروشی سنگ تراورتن درجه 1

سنگ تراورتن درجه 1 چه سنگی است؟ موزاییک ایرانی درجه یک از تراکم و ضخامت بالایی برخوردار بوده که از برترین نمونه های آن در بخش بیرونی ساختمان استفاده می شود تا در برابر عوامل محیطی مانند باد، باران، برف و تابش نور خورشید مقاومت خوبی از خود نشان دهد. این سنگ ها به روش های مختلفی عرضه شده اند که عمده فروشی ها، آنها را با قیمت پایینتری در اختیار خریدار قرار می دهند.

عمده فروشی سنگ تراورتن درجه 1

معرفی رنگبندی انواع سنگ تراورتن

معرفی رنگبندی انواع سنگ تراورتن تنوع رنگ در سنگ های طبیعی همچون تراورتن کمتر می باشد. بخاطر اینکه انسان هیچگونه نقشی در ساخت این نوع سنگ ندارد، طرح و رنگ تراورتن ها به صورت طبیعی شکل گرفته اند که اغلب با رنگ های روشن و تیره در بازار مشاهده می شوند.
فروش سنگ تراورتن با رنگ های روشن از جمله سفید، کرم، قهوه ای روشن، طوسی روشن و در مدل های تیره مانند: مشکی، خاکستری، قهوه ای تیره انجام می شود که برخی از آنها رگه دار و برخی بدون رگه می باشند. رگه های ایجاد شده بر روی تراورتن ها به صورت کامل طبیعی شکل گرفته که زیبایی خاصی به محصول بخشیده است.

انتخاب رنگ در میان این نمونه محصولات امری سلیقه ای بوده که شما می توانید آنها را برای فضای داخلی ساختمان مانند دیوارهای پذیرایی، آشپزخانه، حمام و حتی در بخش کف استفاده نمایید. سنگ هایی با اختلاف رنگی کمتر، زیبایی خارق العاده ای به دکوراسیون منزل می بخشند و ما پیشنهاد می کنیم از مصالحی استفاده نمایید که شرکت های تولیدی پس از ساخت، آنها را با مواد رزینی جلا بخشیده اند.

برای زیباتر جلوه دادن نمای ساختمان می توان از ترکیب رنگ های متضاد استفاده کرد که شامل سفید و مشکی، قهوه ای و سفید یا خاکستری و سفید می باشد. برخی از معماران برای جلوه بهتر، حاشیه درب و پنجره را از رنگ های دیگری استفاده کرده تا نمایی زیبایی به بخش ورودی ساختمان ببخشند.

تولید عمده سنگ تراورتن درجه 1

تولید عمده سنگ تراورتن درجه 1 تولید موزاییک پلیمری درجه 1 باعث شده تا صادرات این نوع مصالح نیز در سطح بسیار وسیعی انجام شود. برخی از سنگ ها فقط در معادن داخل کشور یافت شده که خریداران از سایر کشور نیز اقدام به خرید نمونه های صادراتی سنگ ها می کنند.
سالانه صدها تن سنگ تراورتن خام از معدن ها استخراج شده که پس از برش و ساب کاری، به بازار ورود پیدا می کنند. یکی از موارد مهمی که می بایست در انتخاب این مصالح مدنظر قرار دهید، وزن تراورتن ها بوده که اگر در ابعاد و وزن سبک تری انتخاب شود، وزن آپارتمان یا فضای مورد استفاده، کاهش چشم گیری خواهد داشت.

2

  1. با سلام و خدا قوت، برای خرید عمده تخفیفات ویژه دارید؟ من میتونم ازتون نمونه کار بخام؟ چون امکان خرید حضوری را ندارم؟

    • با سلام و درود خدمت شما خانم ارجمند
      بله در صورت خرید عمده تخفیف هم برای شما منظور میشود
      در این زمینه میتونید از راهنمایی مشاورین تجاری استفاده کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.