عرضه کنندگان سنگ تراورتن عباس آباد

مرکز عرضه سنگ تراورتن عباس آباد، شکیل ترین مدل ها را در کیفیت های بالا و قیمت های مناسبی ارائه نموده و توانسته رضایتمندی مشتریان را کسب و در بازار اعتبار ویژه ای را بدست آورد. تراورتن از سنگ های مقاوم و سرامیک جهت نمای ساختمان، با دوام و پایدار است که از شهرت و محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چون خصایص یک سنگ خوب در آن نهفته شده است.

عرضه کنندگان سنگ تراورتن عباس آباد

معرفی انواع سنگ عباس آباد

معرفی انواع سنگ عباس آباد انواع سنگ عباس آباد از نوع تراورتن و سرامیک فاوانیا بوده که از بهترین نمونه های این سنگ در ایران است چون علاوه بر تنوع طرح و رنگ و زیبایی فوق العاده در برابر باران های اسیدی مقاومت بالایی داشته و دارای تخلخل کمتری می باشد. همچنین از صیقل پذیری عالی، مقاومت بالا و دوام و پایداری خوبی برخوردار می باشد.

تراورتن عباس آباد دارای رنگ روشن مایل به سفید بوده و در انواع مدل های بی موج، موج کبریتی، ابرو بادی، دنده گاوی و سوزنی، تایل، اسلب، سند بلاست، نرده، چرمی و گیوتین فرآوری می شود.

این سنگ دارای رگه هایی در رنگ های کرم مایل به قهوه ای، سیاه و قرمز است که به دلیل سختی بالا، اجرای راحت، ساب پذیری و مقاومتی که دارد هم در نمای داخلی و هم در نمای خارجی بکار می رود.

تراورتن عباس آباد دارای انواع موج دار و بدون موج است که هر چه موج های آن منظم و یکدست باشد و سطحی با رنگ روشن و بدون رگه داشته باشد از ناخالصی های کمتری برخوردار بوده و کیفیت بهتری دارد.

این سنگ هر چه تخلخل کمتری داشته باشد دارای تراکم بیشتر و سطح صیقلی و براق تر بوده و آب را جذب نمی کند لذا ارزش بیشتری دارد.

مرکز پخش سنگ تراورتن عباس آباد

مرکز پخش سنگ تراورتن عباس آباد در مرکز پخش سنگ عباس آباد تراورتن می توان نمونه های متنوعی از این محصول را مشاهده نمود که طرح ها و رنگ های متعددی که در آنها وجود دارد نیاز تمامی سلایق پوشش داده می شود. این سنگ کیفیت بالا و قیمت های مناسبی دارد که مورد توجه همگان قرار گرفته است.

تراورتن عباس آباد از نمونه سنگ های آهکی و رسوبی است که سطحی متخلخل دارد که به همین دلیل اجرای راحتی داشته و نیازی به اسکوپ ندارد. چون ملات به داخل سوراخ ها نفوذ کرده و چسبندگی آن را به سیمان بالا می برد و در نتیجه از نما جدا نخواهد شد و بدون نگرانی می توان آن را در نماهایی با ارتفاعات زیاد نیز اجرا نمود.

سطح رویی تراورتن عباس آباد در حین فرآوری با رزین یا آپوکسی پر شده و صیقل یا پولیش نیز داده خواهد شد که در اینصورت سطح براق و ضد آب می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.