عرضه کننده عمده سنگ تراورتن ارزان

سنگ تراورتن ارزان توسط مراکز عرضه مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسد. عرضه کننده عمده سنگ تراورتن ارزان با تهیه آن به شکل مستقیم و بدون واسطه از کارخانجات تولیدی امکان ارائه این محصول را در بالاترین سطح کیفیت و قیمت مناسب به وجود آورده است. برای سفارش خرید عمده سنگ تراورتن ارزان بهتر است تا به این عرضه کنندگان مراجعه کرده و انواع مختلف سنگ های تراورتن را با کیفیت های متنوع و در اندازه ‌های گوناگون سفارش دهید.

عرضه کننده عمده سنگ تراورتن ارزان

مراحل تولید سنگ تراورتن

مراحل تولید سنگ تراورتن در کشور ما معادن بزرگ سنگ وجود دارد که از این معادن انواع سنگ های مختلف استخراج می شود، سنگ های طبیعی که از این معادن خارج می‌ شوند به صورت بلوک های بزرگ هستند که از دیواره معدن آنها را جدا می‌ کنند سپس این بلوک ها توسط دستگاه های مخصوص به کارخانجات برش انتقال پیدا می کنند.

در کارخانجات سنگ ها را توسط دستگاه ‌های خاص به قطعات مختلف و از جمله اسلپ تایل و قطعات مورد نیاز در بخش های مختلف ساختمانی تهیه می نمایند اما در واقع مراحل تولید سنگ تراورتن بسیار حساس هستند تا در حین حمل و نقل و جابجایی و همچنین مراحل برش سنگ ها خورد نشوند.

ابتدا برای اینکه از خرد شدن سنگ جلوگیری شود سوراخهای منظمی را برای تعیین خط برش به شکل مستقیم بر روی سنگ ها ایجاد می کنند، سپس در فاصله بین سوراخ ها مته ها را بر اساس ضخامت سنگ قرار می دهند از مواد منفجره به مقدار ضعیف برای برخی از قسمت ‌های برش استفاده می شود.

در حال حاضر به دلیل پیشرفت ابزارهای برش معمولاً از اره های مخصوص به شکل مته و یا چکش های خاص هستند، برای برش های اولیه سنگ استفاده می کنند پس از برش سنگ تراورتن این سنگ ها نیاز به ساب و صیقل کاری و رفع ایرادات مختلفی که در حین حضورش برای آن به وجود آمده است دارند.

سپس باید تمامی ابعاد طول و عرض سنگ ها را با یکدیگر اندازه کرده و با کمک دستگاه‌ های سورتینگ این سنگ ها به شکل کاملاً منظم آب خورده شده و پس از شستشو و خشک شدن قسمت های آسیب دیده آن کاملاً ترمیم شود معمولاً عرضه کننده سنگ تراورتن با دقت بالا تمامی این مراحل را طی می ‌کند تا این سنگ در بالاترین سطح کیفیت به دست مصرف کننده برسد.

صادرات کلی سنگ تراورتن ارزان

صادرات کلی سنگ تراورتن ارزان صادرات سنگ تراورتن به کشورهای مختلفی صورت می‌گیرد زیرا این سنگ جزء سنگ های با کیفیت و پرطرفدار بازار است که به دلیل جاذبه و زیبایی خاص در خارج از کشور نیز متقاضی برای تهیه این سنگ می باشند.

معمولا از سنگ تراورتن به شکل عمده با قیمت ارزان تری روبرو می شود اما برای تهیه سنگ صادراتی تراورتن ارزان بهتر است تا به شکل مستقیم از تولید کنندگان آن اقدام به تهیه نمایید.

صادرات کلی سنگ تراورتن ارزان به دلیل وجود کیفیت و تنوع بالای این سنگ در حجم های عمده صورت می پذیرد و عرضه کنندگان می توانند سود قابل ملاحظه ‌ای را از این معاملات به دست بیاورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.