عرضه سنگ تراورتن سفید

سنگ تراورتن سفید سنگ طبیعی یک راه حل زیبا و محبوب برای دکوراسیون داخلی است. سنگی نسبتاً نرم که از سنگ آهک تشکیل شده است. این سنگ و سرامیک جهت نمای ساختمان از گذشته تا کنون از مهم ترین سنگ های ساختمانی بوده است. عرضه سنگ تراورتن سفید توسط این مجموعه با شرایط ویژه و تخفیف های باورنکردنی انجام می شود.

عرضه سنگ تراورتن سفید

بررسی انواع سنگ تراورتن سفید

بررسی انواع سنگ تراورتن سفید در طبیعت، انواع سنگ تراورتن سفید و سرامیک فاوانیا در غارهای مختلف دریایی دیده می شود، جایی که این ماده باعث ایجاد استالاکتیت و استالاگمیت می شود. صدها سال است که از این ماده اولیه در دکوراسیون داخلی استفاده می شود. در نظر گرفتن برخی از ویژگی ها و نیازهای پردازش برای دستیابی به عملکرد مناسب بسیار مهم است.

در هسته خود، سنگ تراورتن سنگ مرمر نا بالغ است. اما از نظر ویژگی ها از برادر بزرگترش کم ندارد. رسوبات تراورتن معمولاً 50 تا 300 هزار سال قدمت دارند که چندین برابر کمتر از سنگ مرمر است. در طول تشکیل، سنگ تحت تأثیر چنین دمای بالایی قرار نمی گیرد. این دلیل برخی محدودیت ها در بهره برداری از محصولات معدنی نهایی می شود.

ساختار ریزدانه باعث بهبود عملکرد بهینه می شود. این بافت انواع مختلفی از پردازش را به خود جلب می کند، که اغلب باعث برش تراشه های طبیعی می شود. پایه متخلخل امکان پرداخت سطح را ندارد. سنگ مرمر برای این منظور مناسب است. پالت رنگ در زمینه های مختلف بسیار زیاد است – شما می توانید راه حل های سفید و رنگی را با سایه های آرام انتخاب کنید. وزن مخصوص معمولاً 1400-1800 کیلوگرم بر متر مکعب است که بسیار کمتر از نژادهای دیگر است.

تخلخل در بعضی موارد به 40٪ می رسد ؛ اینها منافذی هستند که از نظر بصری در سطح درمان شده قابل مشاهده هستند. رنگ اغلب سفید، زرد، خاکستری است. راه حل هایی در رنگ های شدید وجود دارد، به ویژه هنگام خرید مواد از سپرده های هند. انواع قهوه ای تیره، سبز تیره معمولاً دارای ترکیب شیمیایی بهینه و وزن مخصوص بالاتری هستند.

مراکز خرید سنگ تراورتن سفید

مراکز خرید سنگ تراورتن سفید مجموعه ما دارای یکی از مدرن ترین مراکز خرید سنگ تراورتن سفید می باشد. تراورتن ارزش اطمینان از خرید یک سنگ طبیعی را دارد. محصولات نهایی مصنوعی در فروش وجود دارد که بر اساس سیمان ساخته می شوند. علیرغم بهبود های خاص در پایداری مکانیکی، اینگونه محصولات از نسخه طبیعی بدتر به نظر می رسند. همچنین، هنگام خرید، ارزش انتخاب محصولاتی را دارد.

خصوصیات فیزیکی و ترکیب شیمیایی به محل استخراج بستگی دارد. به نوبه خود، سن نژاد بر قدرت تأثیر می گذارد. در مورد عوامل فنی مانند محتوای دی اکسید کربن، شاخص های درجه حرارت تشکیل فراموش نکنید. هرچه فشار در هنگام تشکیل سنگ بیشتر باشد، تراکم و وزن مخصوص آن بیشتر خواهد بود. اما اگر انتخاب در بین سنگ های موجود در کانسارهای معروف انجام شود، خریدار مجبور نیست که به ویژگی های فنی فکر کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.