شوینده صورت لاروش پوزای موجب درخشان شدن پوستتان می شود

شوینده صورت لاروش پوزای یکی از بهترینها برای پوست های چرب و مستعد آکنه، خواص پاک کنندگی آن ها می تواند پوست های کدر و چرب را جوان کند. برای از بین بردن لایه های کیک فونداسیون، محلول کف کننده مورد علاقه خود را با یک پاک کننده کف کننده جفت کنید.

وویلا، تنها در چند مرحله ساده، تمام باقی مانده آرایش شما بدون هیچ آسیبی به پوست از بین می رود. همانطور که از نام آن پیداست، شوینده صورت لاروش پوزای کرم معمولاً قوام غلیظ تری دارند و حاوی مواد مرطوب کننده هستند. شیر و عسل! به همین دلیل است که در برخی مواقع از آنها به عنوان پاک کننده شیر نیز یاد می شود.

و آن ها چه کار می کنند؟ این محصولات برای افرادی که پوست خشک، حساس یا بالغ دارند، انتخابی بی‌نظیر هستند، زیرا رطوبت بی‌نظیری را ارائه می‌دهند.

با این حال، عدم شستشوی صحیح آن می تواند منافذ شما را مسدود کند و باعث جذب باکتری ها شود. بنابراین، به پوست خود زمان دهید تا خیس بخورد و یک یا دو دقیقه به خود فرصت دهید تا کاملاً آن را بشویید.

شوینده

می دانیم که متناقض به نظر می رسد، اما استفاده از پشوینده صورت لاروش پوزای برای پوست های چرب از تولید چربی اضافی جلوگیری می کند… و این درست است.

این برای مهار جوش های آکنه ضروری است، زیرا پوست بیش از حد خشک، یا پوستی که فاقد روغن های طبیعی با محصولات خشن مبتنی بر الکل است.

ممکن است منجر به تولید بیش از حد روغن برای جبران کمبود شود. پاک کننده های روغنی به طور موثر آرایش، کثیفی و سایر مواد زائد را پاک می کنند و در عین حال به آرامی پوست را حالت می دهند.

این شوینده صورت لاروش پوزای فوق العاده؛ آب میسلار این کار را انجام می دهد زیرا رطوبت را به پوست می بندد. در حالی که پاک کننده های سورفکتانت از شر آلودگی خلاص می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.