شرکت عرضه سنگ تراورتن گرد

سنگ تراورتن تنوع بالایی در طرح و رنگ بندی دارد که کاربرد گسترده ای را در ساخت و ساز به خود اختصاص می دهد. شرکت عرضه سنگ تراورتن گرد بهترین برند های این محصول و سرامیک تورچ آرگون را روانه بازار داخلی و خارجی می کند. مشتریان می توانند برای رفع نیاز خود به صورت کلی و عمده این کالا را تهیه نمایند و از قیمت های مناسب آن برخوردار شوند.

شرکت عرضه سنگ تراورتن گرد

مقایسه سنگ تراورتن گرد و موج دار

مقایسه سنگ تراورتن گرد و موج دار سنگ تراورتن و سرامیک تورین انواع گوناگونی دارد که از نظر شکل و طرح دارای تفاوت می باشند. سنگ تراورتن گرد و موج دار از پرمصرف ترین انواع این محصول به شمار می روند که استفاده از آنها در ساختمان سازی بسیار رایج می باشد.

سنگ های گرد دارای حالت نیم دایره می باشند که برای بخش های خاص مانند ستون ساختمان به مصرف می رسد. سنگ های موج دار صاف و مسطح هستند که طرح آنها موج دار می باشد و بسیار زیبا است.

سنگ موج دار به دلیل صاف بودن سطحش کاربرد بیشتری دارد و برای کفپوش و دیوار مورد استفاده واقع می شود. هر دو از نظر ابعاد و رنگ بندی دارای تنوع بالا هستند و تخلخل بالایی دارند.

سنگ های موج دار به دلیل زیبایی خاصی که دارند در نمای ساختمان بسیار به کار می روند و به نوعی آن را لوکس و مجلل می کند. هر دو استحکام و مقاومت بالایی در برابر ضربه و سایش دارند.

قیمت خرید سنگ تراورتن گرد

قیمت خرید سنگ تراورتن گرد بسیاری از افراد قبل از خرید سنگ تراورتن موج گرد به قیمت آن توجه می کنند. این محصول با قیمت های بسیار مناسب به فروش می رسد که امکان خرید آن برای همه افراد وجود دارد. در واقع کیفیت محصول نشان ‌دهنده قیمت آن است و هر چه درجه کیفی کالا بالا باشد قیمت های بیشتری را به خود اختصاص می ‌دهد.

این نوع محصول در کارخانه جات متعدد تحت فرآیندهای مختلفی تولید می شود که مخارجی را از خود به جا می گذارد. این مخارج به همراه هزینه مواد اولیه تاثیر بسیار زیادی در نرخ نهایی کالا دارد.

همچنین اگر به صورت عمده و یا مستقیم محصول را خریداری کنید می توانید قیمت سنگ تراورتن را کاهش دهید. این کالا با قیمت ارزان در دسترس می باشد که می توانید برای تهیه آن با استفاده از شماره های زیر با کارشناسان فروش ارتباط برقرار نمایید.

فروشندگان همه روزه در دسترس هستند و تازه ترین ویژگی ها و اطلاعات کالا از جمله نرخ روز را در دسترس مشتریان و خریداران قرار می دهند. فروش بالای کالا موجب کاهش قیمت آن می شود که این محصول کاربردی از این قضیه مستثنی نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.