سفارش سنگ تراورتن پشت بام

سفارش سنگ تراورتن پشت بام در نمونه ها و انواع مختلفی پذیرفته می شود و خریدار می تواند بسته به نیاز خود نمونه دلخواه را بسیار باصرفه انتخاب کند.

در رابطه با این سنگ و سرامیک تورچ آرگون نیز باید عنوان کرد که از نمونه هایی با ظاهر و کیفیت معمولی و دوام و استحکام بالا است که بهترین گزینه برای پشت بام می باشد چون مقاومت بالایی در برابر باران و شرایط مختلف آب و هوایی دارد.

سفارش سنگ تراورتن پشت بام

ویژگی های سنگ تراورتن پشت بام

ویژگی های سنگ تراورتن پشت بام سنگ تراورتن پشت بام و سرامیک تورین از جمله سنگ هایی است که در بخش های مختلف بام مانند کف، دیوار، درپوش، استخر و … بکار می رود و دارای کیفیت معمولی ولی از دوام و استحکام بالایی برخوردار می باشد.

چون آب و رطوبت را از خود نفوذ نمی دهد به همین دلیل برای محیط هایی که در معرض آب هستند مناسب می باشد.

تراورتن پشت بام دارای دو نوع ساده و شیاردار است که نوع شیاردار به عنوان آبچکان برای جریان دادن به آب باران بر روی سطح دیوارها بکار می رود.

لذا چسبندگی و دوام بالا، تجزیه ناپذیری کم و عدم حل شدگی در آب از ویژگی های آن می باشد که در ابعاد و ضخامت های استانداردی وارد بازار می شود.

تراورتن از سنگ های آهکی و رسوبی است که از رسوبات ناشی از آب های گرم در غارها، چشمه ها و دریاها ایجاد شده که بسته به نوع دارای طرح و رنگ های مختلفی می باشد.

این سنگ دارای سطحی با تخلخل زیاد است که سبب شده اجرای آن راحت شود چون در زمان اجرا نیازی به اسکوپ ندارد و ملات داخل حفره یا فرج ها نفوذ کرده و چسبندگی آن به ملات را بالا می برد.

تولید سنگ تراورتن پشت بام

تولید سنگ تراورتن پشت بام تولید سنگ پشت بام تراورتن با استفاده از تجهیزات پیشرفته ای انجام می شود که طی این فرآیند سنگ در ابعاد و ضخامت های مختلف با رنگ های متنوعی وارد بازار می شود. این سنگ در صورتی که برای کف انتخاب شود ابعاد مربع و در صورتی که برای درپوش و دیوار انتخاب شود ابعا مستطیل دارد.

تراورتن پشت بام به دلیل داشتن تخلخل از وزن سبکی برخوردار بوده و در صورتی که در کف استفاده شود اصولا وزن زیادی بر ساختمان وارد نخواهد کرد. همچنین به دلیل قیمت های مناسبی که نسبت به دیگر نمونه ها دارد به وفور مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

تراورتن سطح رویی و زیرین متخلخل و سوراخ داری دارد که نمونه هایی که برای نما انتخاب می شود سطح رویی آن با رزین یا آپوکسی پوشش داده می شود. سطح زیرین نیز جهت داشتن چسبندگی بالا به ملات بدون تغییر باقی می ماند که نوعی که برای درپوش انتخاب می شود سطح زیرین و سطح رویی آن دست نخورده باقی می ماند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.