سفارش سنگ تراورتن ارزان

سفارش سنگ تراورتن ارزان به طرق مختلفی پذیرفته می شود و خریدار می تواند بسیار باصرفه و ارزان آن را در کیفیت های بالا خریداری کند. این سنگ از زیباترین سنگ های نما و سرامیک سقف است که از خصائص یک سنگ خوب برخوردار بوده و به عنوان بهترین سازه جهت انواع نمای داخلی و خارجی در سطح دنیا شناخته شده می باشد.

سفارش سنگ تراورتن ارزان

راهنمای خرید سنگ تراورتن ارزان

راهنمای خرید سنگ تراورتن ارزان سنگ تراورتن ارزان و کاشی آلومینیومی چسب دار از گونه های آهکی رسوبی است که از رسوبات ناشی از آب های گرم در غارها و … ایجاد شده که بسته به آب و هوای منطقه معدنی که از آن استخراج شده دارای رنگ ها و طرح ها با کیفیت متنوعی می باشد. به گونه ای که به دو صورت موج دار و بدون موج فرآوری می شود و بسته به ترکیبات و ناخالصی ها دارای سطح رگه دار و بدون رگه می باشد.

تراورتن هر چه رنگی یکدست و یکنواختی داشته باشد عاری از ناخالصی بوده و رگه در آن موجود نیست به همین دلیل دارای تخلخل کمتری است و تراکم بیشتری دارد.

لذا این سنگ از نمونه های درجه ممتاز است که سطحی براق داشته و آب را به خود جذب نخواهد کرد و در برابر آب و سرما و گرمای بالا و تحولات آب و هوایی بسیار مقاوم می باشد.

تراورتن سنگی متخلخل است که سطح زیرین آن سوراخ ها و حفراتی وجود دارد که سبب می شود اجرای آن در نما راحت شده و نیازی به اسکوپ نخواهد داشت‌. چون ملات و سیمان به داخل سوراخ ها نفوذ کرده و چسبندگی سنگ را به ملات بالا می برد در نتیجه سنگ از نما جدا نخواهد شد و در ارتفاعات نیز براحتی بکار می رود.

عرضه سنگ تراورتن ارزان

عرضه سنگ تراورتن ارزان عرضه سنگ تراورتن ارزان به وفور و در سطح وسیعی از کشور انجام می شود که کیفیت های منحصر به فرد و طرح های بی نظیر آن نظر همگان را به خود جلب نموده است. لذا خریدار از حق انتخاب بالایی برخوردار بوده و می تواند متناسب با سلیقه و بودجه خود نمونه دلخواه را خریداری کند.

سفارش سنگ ارزان نیز پذیرفته می شود که خریدار می تواند مطابق با سلیقه خود انتخاب کند.

این سنگ در اشکال مختلف تایل، اسلب، چکشی، براق، مات، تیشه ای و … فرآوری و عرضه می شود که نمونه های اسلب دارای ابعاد بزرگتری بوده و برای تزئینات نما بکار می رود.

سنگ تراورتن سطح رویی و سطح زیرین متخلخل دارد که سطح زیرین جهت چسبندگی بهتر به ملات دست نخورده باقی می ماند ولی سطح رویی با رزین یا آپوکسی و … پر می شود.

علاوه بر آن سطح پولیش داده شده و براق می شود تا خاصیت ضد آب بودن را داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.