خرید ویژه سنگ تراورتن پشت بام

سنگ تراورتن پشت بام ،از جدیدترین کاربردهای این نوع سنگ برای ساختمان می باشد که ویژگی های آن باعث شده تا بسیاری از افراد آن را جایگزین ایزوگام کنند. همچنین با استفاده از این نوع سنگ می توان پشت بام را به یک مکان زیبا و سرگرم کننده تبدیل کرد. همچنین کارایی پشت بام با استفاده از، این نوع سنگ ها بسیار بیشتر می شود.

شما می توانید با خرید ویژه سنگ تراورتن پشت بام و سرامیک سقف از تخفیفات زیادی برخوردار شده و در مقابل از پشت بام خود استفاده های بیشتری ببرید. مشتریان عزیز جهت خرید سنگ تراورتن پشت بام فقط به آدرس سایت ما مراجعه فرمایید و آن را در اندازه ها و رنگ های متفاوت خریداری نمایید.

خرید ویژه سنگ تراورتن پشت بام

مزایای استفاده از سنگ تراورتن در پشت بام

مزایای استفاده از سنگ تراورتن در پشت بام سنگ تراورتن و کاشی آلومینیومی چسب دار نمای ساختمان ها را بسیار زیبا جلوه می دهند و کارایی و دوام آن نیز بسیار طولانی می باشد، اما نوع دیگر از این نوع سنگ ها، تراورتن مخصوص پشت بام می باشد که ویژگی های خاص خود را دارا می باشند.ما در این جا می‌خواهیم مزایای استفاده از سنگ تراورتن در پشت بام را برای شما توضیح دهیم.

  • یکی از مزایای استفاده از سنگ تراورتن در پشت بام این است که، رطوبت و آب را از خود عبور نمی دهد که دلیل آن قطر بالای این نوع سنگ بوده که نسبت به سنگ های نما بیشتر است.
  • ویژگی بعدی این نوع سنگ ها عایق بودن آن ها هستند که هم عایق صدا بوده و هم عایق حرارت و برودت که این مورد باعث می‌شود اتلاف انرژی از سمت پشت بام که اندازه آن مساحت ساختمان را در بر می گیرد جلوگیری گردد.
  • ویژگی بعدی شکل بسیار زیبای سنگ تراورتن مخصوص پشت بام می باشد که بسیاری از افراد پشت بام را محلی برای خوش گذران می‌دانند که از این نوع نما برای زیبایی بیشتر پشت بام خود استفاده می کنند.
  • سنگ تراورتن مخصوص نما مقاومت و دوام بالایی دارد و تا سال ها به صورت ثابت و یک دست باقی می ماند بدون آن که ترک بر دارد و یا خرد شود.

شرکت بازرگانی سنگ تراورتن پشت بام

شرکت بازرگانی سنگ تراورتن پشت بام شرکت بازرگانی سنگ تراورتن پشت بام توانسته علاوه بر تامین نیاز داخل کشور برای این نوع سنگ، این محصول را به عنوان یک محصول صادراتی به کشورهایی همچون عراق ترکیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس و ارمنستان صادر کند که نشان از کیفیت بالای این نوع سنگ دارد.

صادرات سنگ تراورتن پشت بام علاوه بر این که باعث افزایش تولید و ایجاد اشتغال شده باعث جلوگیری از خروج ارز شده و همچنین این نوع سنگ توانسته از نظر کیفیت و زیبایی از رقبای خارجی خود پیشی بگیرد و بازارهای خارجی را نیز به خود اختصاص دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.