خرید مستقیم سنگ تراورتن کرمی

امروزه استفاده از سنگ های تراورتن به دلیل مزیت های فراوانی که دارند، رواج بیشتری پیدا کرده است. سنگ تراورتن یکی از سنگ های زیبا و پر طرفدار برای فضا های داخلی و خارجی ساختمان می باشد. در این میان سنگ تراورتن کرمی از طرفداران بیشتری برای نمای ساختمان برخوردار است. با خرید مستقیم سنگ تراورتن کرمی و سرامیک سقف می توانید این سنگ را با قیمت مناسب و به صورت مستقیم، به راحتی تهیه کنید.

خرید مستقیم سنگ تراورتن کرمی

روش چرمی کردن سنگ تراورتن چیست؟

روش چرمی کردن سنگ تراورتن چیست؟ چرمی کردن سنگ تراورتن و کاشی آلومینیومی چسب دار به منظور زیبایی بخشیدن به ظاهر سنگ و مخملی نشان دادن آن می باشد. برای این کار از دستگاه پولیشر مخصوص سنگ استفاده می کنند. تمام سنگ ها را می توان با استفاده از دستگاه پولیشر چرمی کرد. البته برای سنگ های مختلف دستگاه پولیشر متفاوتی استفاده می شود.

با این روش چرمی کردن سنگ ها، این سنگ ها به صورت سنگ های آنتیک یا کلاسیک در می آیند. یکی از مزیت های چرمی کردن سنگ ها این ست که سنگ های سست تر نیز به سنگ های زیبا و خاص تبدیل می شوند و به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند. البته روش چرمی کردن بیشتر بر روی سنگ های تراورتن و مرمریت انجام می گیرد. سنگ تراورتن چرمی در چهار نوع تولید می شود.

از جمله گونه های سنگ تراورتن چرمی می توان به سنگ چرمی سیلور، سنگ چرمی روشن، سنگ کرم چرمی و سنگ شکلاتی چرمی اشاره کرد. با استفاده از این چهار نوع سنگ چرمی تراورتن نمای ساختمان بسیار شیک و زیبا می شود.

پخش کننده سنگ تراورتن کرمی

پخش کننده سنگ تراورتن کرمی پخش کننده سنگ تراورتن با عرضه ی این سنگ نیاز بازار به انواع سنگ تراورتن را به خوبی تامین نموده است و این سنگ زیبا و شیک ساختمانی را با قیمت مناسب و به صورت مستقیم به دست مشتری می رساند.

شما می توانید برای خرید سنگ تراورتن به مراکز عرضه و پخش سنگ تراورتن مراجعه کرده و این سنگ را در ابعاد مختلف برای کاربرد های متنوع مانند نمای ساختمان، فضای داخلی راه پله ها و یا دیگر موارد استفاده ای که دارد، تهیه فرمایید.

با خرید سنگ تراورتن را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه از مراکز پخش کننده، از خرید خود رضایت کافی خواهید داشت. هم چنین می توانید از راهنمایی کارشناسان در مراکز پخش در این زمینه برای خریداری سنگ تراورتن استفاده کنید.

پخش کننده سنگ تراورتن با هدف جلب رضایت مشتری و تامین به موقع و به اندازه انواع این سنگ، مانع از به وجود آمدن مشکل کمبود سنگ های تراورتن شده است. بنابراین با اطمینان خاطر می توانید اقدام به خریداری سنگ تراورتن نمایید.

2

  1. سلام این سنگ تراورتن کرمی مناسب سرویس بهداشتی هست یا فقط در نمای داخلی و خارجی قابل استفادست؟

    • با سلام و احترام خدمت شما جناب محمد عزیز
      سنگ های تراورتن کرمی هم برای استفاده در نمای بیرونی ساختمان و هم برای نمای داخلی قابل استفاده هستند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.