خرید عمده سنگ تراورتن صادراتی

یکی از متنوع ترین، با دوام ترین و ظریف ترین سنگ مناسب پوشش کف، دیوار و … سنگ های تراورتن می باشد. تراورتن بخشی از سنگ های طبیعی می باشند که به سنگ آهک یا کربنات کلسیم هم معروف است. امروزه به سبب زیبایی و قیمت مناسب این سنگ، در فضاهای مختلفی از آن استفاده می کنند. سنگ تراورتن صادراتی تولید شده در ایران، در سایر کشورهای دیگر هم مشتریان خاص خود را دارد.

خرید عمده سنگ تراورتن صادراتی

سنگ تراورتن خوب چه ویژگی هایی دارد؟

سنگ تراورتن خوب چه ویژگی هایی دارد؟ آشنایی با برخی از ویژگی های سنگ تراورتن:

یکی از تفاوت های اساسی سنگ تراورتن با انواع دیگر سنگ هایی که برای کف سازی استفاده می شود. و دلیل اصلی آن این است که این سنگ به عنوان سنگی در نظر گرفته می شود که هنگام خیس شدن کمتر لغزنده می شود، چسبندگی بهتری داشته باشد و اصطکاک کمتری دارد. از تراورتن به دلیل قابلیت اطمینان و قابل اعتماد بودن در شرایط مرطوب، اغلب در مناطق پرتردد هتل ها، منازل و مراکز خرید استفاده می شود.

سنگ تراورتن تا حد زیادی مکمل سنگ های دیگر در نمای ساختمان جهت زیبایی است. این سنگ یک گزینه مقرون به صرفه در مقایسه با سایر سنگ های طبیعی مانند سنگ مرمر است و به همان میزان جذابیت دارد.

سنگ تراورتن برای کاربردهای بیرونی ساختمان هم مناسب است. سنگ تراورتن یک گزینه عالی برای کاربردهای بیرونی است. این سنگ توانایی طبیعی برای خنک ماندن ساختمان حتی در شرایطی که ساختمان در معرض مستقیم آفتاب است، مناسب است. این قضیه باعث می شود سنگ تراورتن به سنگی مناسب برای کاربردهای فضای باز تبدیل شود، جایی که هوا متمایل به گرما یا مرطوب ماندن در نزدیکی استخر است.

برخی از موارد استفاده از سنگ تراورتن:

به دلیل تنوع متبلور تراورتن از زمان روم باستان به عنوان سنگ ساختمانی مورد استفاده قرار می گرفته است. این سنگ در موارد زیر قابل استفاده است:

  • جواهرات مانند آویز و بروچس
  • کنده کاری مانند مجموعه های شطرنج
  • در صورت استفاده، می توانند فضای خالی و کسل کننده را به فضایی چشم نواز تبدیل کنند

توزیع کننده بهترین سنگ تراورتن صادراتی

توزیع کننده بهترین سنگ تراورتن صادراتی

سنگ های تراورتن مطمئناً خانه ها را به فضایی با زیبایی و ظرافت بی انتها تبدیل می کند، سال ها می توانیم از آن لذت ببریم. ظاهر، دوام، مقرون به صرفه بودن سنگ تراورتن به عنوان یک سنگ طبیعی عالی با تمام خواص عالی جزو ویژگی های است. چه از سنگ تراورتن برای فضاهای داخلی استفاده کنید و چه در فضای های خارج از منزل، نصب سنگ تراورتن صورت پذیرد، نمایی زیبا خلق می کند.

توزیع کنندگان سنگ تراورتن صادراتی باید تمهیداتی در جهت تسهیل توزیع سنگ تراورتن در نظر بگیرند تا خریدار راحت تر بتواند به خرید سنگ تراورتن مد نظر خود بپردازد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.