خرید سنگ تراورتن کف حیاط

بدلیل رفت و آمد و یا ورود خروج خودرو در حیاط، سنگ تراورتن کف حیاط باید از نظر ضخامت و استحکام از سایر سنگ ها بیشتر باشد. سنگ هایی که برای کف ساختمان انتخاب می شوند باید ضد سایش باشند و پس از مدتی خاصیت خود را از دست ندهند. در هنگام خرید سنگ تراورتن کف حیاط و سرامیک سقف سعی کنید سنگ هایی با ابعاد بزرگتر را انتخاب نمایید که صاف و یکنواخت بوده و رگه هایی در آن وجود نداشته باشد. یکی از دلایلی که باعث می شود بهترین نوع سنگ را برای کف حیاط انتخاب نماییم این است که سنگ های نامرغوب ممکن است بر اثر گرما یا سرما و یخبندان شکسته شده و خاصیت خود را از دست بدهند.

خرید سنگ تراورتن کف حیاط

بهترین سنگ تراورتن مناسب کف حیاط

بهترین سنگ تراورتن مناسب کف حیاط سنگ هایی و سرامیک زیر کابینتی که کمترین جذب آب را دارند مناسب ترین سنگ ها برای کف حیاط می باشند. سنگی که برای کف حیاط انتخاب می کنیم باید دارای ضخامت 2 سانتی متر و بیشتر باشد.
در هنگام تهیه این محصولات به صاف و صیغلی نیودن روی سنگ نیز توجه کنید تا در فصول سرد سال و هنگام برف و باران، راه رفتن بر روی آنها با مشکل مواجه نشود.
سنگ هایی که معمولا افراد برای کف ساختمان انتخاب می کنند، سنگ های گرانیت و تراورتن هستند که دارای سطحی نیمه صیغلی بوده و از بالاترین استحکام برخوردارند.

بهترین سنگ تراورتن مناسب کف حیاط:

  • سنگ هایی با ضخامت بالا
  • مقاوم در برابر سرما و گرما
  • غیر صیغلی بودن سنگ
  • سنگ هایی که داری طرح و نقش زیبایی هستند

سنگ های تراورتن در انواع مختلفی تولید شده است که علاوه بر زیبایی، در برابر دمای پایین مقاومت بالایی داشته و طول عمر بیشتری نسبت به تمامی نوع سنگ ها دارد.
سعی کنید سنگ هایی با رنگ روشن تر را برای کف انتخاب نمایید. سنگ هایی با رنگ سفید یا کرم با ظاهری یکنخواخت و زیبا بسیار مناسب حیاط می باشند. سنگ های کرم رنگ نسبت به رنگ سفید آن از قیمت کمتری برخوردار بوده و شما قادر به تهیه آنها در ابعاد دلخواه هستید.

عرضه سنگ تراورتن کف حیاط

عرضه سنگ تراورتن کف حیاط با عرضه سنگ کف حیاط به صورت مستقیم توسط فروشگاه های ما، شما با صرف کمترین هزینه می توانید این نوع سنگ ها را با ابعاد، ضخامت و طرح و رنگ مختلف تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید. مشاوران ما آماده پاسخگویی و راهنمایی در انتخاب بهترین سنگ برای کف حیاط شما می باشند.

علاوه بر سنگ های تراورتن و گرانیت، نوعی از سنگ با نام مرمریت نیز در بازار وجود دارد که برای کف حیاط مناسب بوده و از طرح و رنگ زیباتری برخوردار است. این نوع سنگ از نظر قیمتی از سایر محصولات گرانقیمت تر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.