تولید کننده سنگ تراورتن کرمی

تولیدکنندگان سنگ تراورتن کرمی سعی دارند تا برای بهبود روند تولید خود، مواد اولیه را در داخل ایران تولید کنند تا قیمت نهایی محصول کم شود؛ اما این تولید مواد اولیه نیازمند به تکنولوژی بالایی که دارد که داخل ایران ممکن نیست. پس تنها راه برای تولیدات سنگ تراورتن و سرامیک سقف این است که مواد اولیه را واردات کنند.

واردات مواد اولیه به دلیل تحریم هایی که این روز ها ایران درگیر آن شده است، بسیار سخت است یا به نوعی غیر ممکن است؛ زیرا بعضی از مواد اولیه فقط در اروپا موجود است و نمونه های تولیدشده در کشور های دیگر کیفیت لازم را نخواهد داشت.

تولید کننده سنگ تراورتن کرمی

فروشندگان مستقیم سنگ تراورتن کرمی

فروشندگان مستقیم سنگ تراورتن کرمی در ایران کارخانه های متعددی وجود داشته که انواع سنگ تراورتن و سرامیک زیر کابینتی را با استفاده از افراد متخصص و مهندسین با مهارت تولید کرده و روانه بازارهای داخلی و خارجی می نماید. فروش سنگ تراورتن از طریق شرکت های عرضه کننده سنگ تراورتن در سراسر کشور انجام شده و می توان به صورت کلی این محصولات با کیفیت را خریداری کرده و مورد استفاده قرار داد.

سنگ تراورتن با استفاده از تکنولوژی مدرن و توانمندیهای تولید کننده این محصول و بنا به درخواست و نیاز مشتریان طراحی و تولید می شوند. در این کارخانه ها انواع سنگ تراورتن توسط پرسنل مجرب و با استفاده از دستگاه های قدرتمند و مدرن تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

کشور های اروپایی نیز تحریم های سختی را برای ایران ارائه کرده اند و تنها را برای رفع نیاز مواد اولیه سنگ تراورتن بازار سیاه خواهد بود. بازار سیاه به اقتصاد داخلی و جهانی آسیب زیادی وارد خواهد کرد و در روند افزایش قیمت ها تاثیر بالایی خواهد گذاشت.

مشخصات فنی سنگ تراورتن کرمی

مشخصات فنی سنگ تراورتن کرمی بحران های اقتصادی این روز ها باعث افزایش قیمت سنگ تراورتن نیز شده است. قیمت سنگ تراورتن به درجه بندی آن در فرایند تولید نیز بستگی دارد. نمونه های خارجی سنگ تراورتن قیمتی ارزان تر از نمونه داخلی آن داشته و بیشتر از کشور چین وارد می شود؛ اما کیفیت نمونه داخلی سنگ تراورتن از نمونه وارداتی آن بالاتر است و طول عمر بیشتری خواهد داشت.

فروشندگان سنگ تراورتن امروز به دلیل مشکلات اقتصادی موجود، به دنبال تهیه بهترین سنگ ارزان قیمت هستند؛ اما باید بدانید که ارزان بودن این کالای مصرفی، مصادف با دور انداختن آن است؛ زیرا کیفیت کالاها تا حدودی به میزان قیمت آن بستگی دارد. البته نه قیمت های خیلی بالا و نجومی که بعضی از تولیدکنندگان که برند هستند بر روی محصولات خود می گذارند.

بلکه قیمتی معمول و معقول که برای تمامی انواع درجه یک سنگ تراورتن گذاشته می شود، مد نظر است. پس هنگام خرید بهتر است به کیفیت آن توجه کنید

5

  1. من پیمانکار ساختمان هستم از این مدل سنگ تراورتن کرمی برای یکی از پروژه هام استفاده کردم خیلی راضی بودم ایا ارسال به شهرستان هم دارید؟

  2. سلام وقت بخیر
    من شرکت ساخت و ساز دارم می خوام به صورت عمده سنگ سفارش بدم برای شهرستان لطفا راهنمایی کنید

    • با سلام و وقت بخیر خدمت شما خانم قربانی
      جهت خرید عمده سنگ های مد نظرتون میتونید به صفحه مشاوره و فروش ما مراجعه کنی دو یا با مشاورین فروش ما ارتباط بگیرید تا بار مد نظرتون رو در هر نقطه از کشور برای شما ارسال کنیم

  3. سلام. برای دیوارهای ساختمانم دنبال سنگ تراورتن بودم که با سایت شما آشنا شدم. قیمت سنگ ها رو هم کاش میزدید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.