تولید عمده سنگ تراورتن نما

تولید عمده سنگ تراورتن نما، تحت نظارت کارشناسان و متخصصان کیفی و با استفاده از برترین فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا و همچنین، در درجه های کیفی و مقاومتی بسیار بالا، تولید و به طور گسترده ای در بازار های داخلی و جهانی عرضه می گردد. یکی از مواردی که در رونق و رشد تولید سنگ تراورتن و سرامیک سقف نقشی مهم و اساسی را ایفا می کند، عرضه و فرآوری محصول با کیفیت بسیار مناسب و تنوع رنگ بندی می باشد.

تولید عمده سنگ تراورتن نما

مشخصات سنگ تراورتن برای نما

مشخصات سنگ تراورتن برای نما سنگ تراورتن و سرامیک زیر کابینتی که برای نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد، دارای شاخصه ها و ویژگی هایی است، که توجه به آن ها، موجب می شود محصولی مناسب و مرغوب تهیه و خریداری گردد.

یکی از شاخصه های اصلی که تراورتن نما از آن بهره می برد، این است که در برابر عوامل و شرایط محیطی، از مقاومت و دوام بسیار خوبی برخوردار می باشد. همین موضوع، موجب شده است که از طول عمر بسیار زیادی بهره ببرد و دچار فرسودگی و آسیب نگردد. همچنین، در مقابل نفوذ و جذب آب، مقاومت بسیار خوبی دارد.

از دیگر مشخصه هایی که این محصول از برخوردار می باشد، این است که از ثبات و پایداری رنگی بسیار خوبی بهره مند است و حتی، پس از گذشت چندین سال، کیفیت و حالت اولیه خود را حفظ می کند. به طوری که، اگر برای مدت طولانی و در شرایط جوی متفاوت، در معرض اشعه های مضر خورشید باشد، دچار رنگ پریدگی نشده و همواره تراکم و بافت اولیه خود را حفظ می کند.

سنگ تراورتنی که برای نما به کار میرود، دارای خلل و فرج های زیادی بر روی سطح آن است. از این رو، قابلیت چسبندگی با انواع ملات سیمانی را دارد و اجرای آن در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد. از طرفی، قابلیت ساب پذیری بسیار بالایی دارد و در اثر فشار ناشی از اجسام و سایر عوامل، دوام عالی را به خود اختصاص داده است. این سنگ، به دو شکل بی موج و موج دار در بازار یافت می شود.

مرکز پخش سنگ تراورتن نما

مرکز پخش سنگ تراورتن نما مرکز پخش سنگ تراورتن نما، بهترین نوع سنگ فرآوری شده را با توجه سفارش مشتری و در ابعاد و ضخامت های متنوع و از طرفی، با قابلیت ساب پذیری و میزان صیقلی بودن آن، به طور عمده ای و به روش های مختلفی در بازار عرضه می نماید.

قیمت تراورتن نما در مرکز عرضه، به عوامل و موارد مختلفی بستگی دارد. از جمله، می توان به کیفیت فرآوری و متریال به کار رفته در ساخت آن جهت افزایش مقاومت و دوام آن، ابعاد و رنگ بندی، نحوه خرید از مرکز به صورت عمده یا جزئی اشاره کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.