تولید سنگ تراورتن شکلاتی

در امر ساختمان سازی از انواع سنگ تراورتن به وفور استفاده می شود. این نمونه سنگ ها دارای بافت و رنگ های متنوعی هستند که هر فردی می تواند بنا به نیاز و سلیقه خود نمونه ای از آن ها را خریداری نماید.

تولید تراورتن شکلاتی در بسیاری از مناطق کشور ایران امکان پذیر می باشد، بنابراین افراد می‌ توانند با خیالی راحت در هر نقطه از کشور به راحتی سنگ تراورتن شکلاتی و سرامیک زمرد خود را خریداری نمایند.

تولید سنگ تراورتن شکلاتی

تنوع رنگ در انواع سنگ تراورتن

تنوع رنگ در انواع سنگ تراورتن

سنگ تراورتن و سرامیک زیر پارکتی از سنگ های رسوبی بوده که بافت آن از خلل و فرج بسیاری برخوردار می باشد، این سنگ‌ ها دارای قابلیت منحصر به فردی هستند و از آن ها در نمای بیرونی و در طراحی داخلی ساختمان به وفور استفاده می شود. دوام و طول عمر سنگ های تراورتن بسیار بالا می باشد.

در بسیاری از معادن کشور ایران سنگ تراورتن استخراج می شود که از آن ها می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

  • سنگ تراورتن حاجی آباد

سنگ تراورتن حاجی آباد از رنگ‌ کرم روشن تا شکلاتی برخوردار می باشد و نسبت به سایر سنگ های تراورتن تخلخل آن کم تر است. مقاومت فشاری و ساب پذیری این نمونه سنگ ها بالا می باشد و در دو نمونه بی موج و موج دار برش خورده می شود.

  • سنگ تراورتن عباس آباد

از بهترین انواع سنگ‌های تراورتن سفید در ایران است که از آن‌ ها در سنگ های ساختمانی به وفور استفاده می شود. این نمونه سنگ ها بیش تر از همه برای نمای بیرونی ساختمان استفاده می‌ شوند، سنگ تراورتن عباس آباد از ساب پذیری بالا و چسبندگی خوبی برخوردار می‌ باشد و در رنگ ها و طرح های موج‌ های مختلفی قرار می گیرد.

  • تراورتن آتش کوه

سنگ تراورتن آتش کوه از تم سفید رنگی برخوردار می باشد و موج های زیبا و منظمی در آن دیده می شود. این سنگ ها از ویژگی های فیزیکی منحصر به‌ فردی برخوردارند و رنگ آن ها روشن می باشد. علاوه بر این ساب پذیری بالایی دارند. سنگ تراورتن آتشکوه از بهترین انواع سنگ های تراورتن در دنیا می باشند که در آن ها رگه هایی از رنگ سیاه و صورتی دیده می شود.

عرضه کنندگان سنگ تراورتن شکلاتی

عرضه کنندگان سنگ تراورتن شکلاتی

با توجه به استقبال خرید بالا نسبت به سری از محصولات، بازار عرضه سنگ تراورتن بسیار داغ می باشد و افراد در اقصی نقاط کشور نسبت به خرید این سنگ ها از خود رغبت نشان می‌ دهند. قیمت این نمونه سنگ به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال هر چه که سنگ تراورتن شما روشن تر باشد و موج‌ های آن کم تر و منظم تر باشد، این سنگ از قیمت بیش تری برخوردار است.

اما بسیاری از عرضه‌ کنندگان این سری از محصولات را به صورت عمده در اختیار مشتریان خود قرار می دهند، با این وجود افراد می توانند در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یابند و دست واسطه را از معامله حذف کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.