توزیع سنگ تراورتن موج دار

توزیع سنگ تراورتن موج دار با کیفیت عالی و قیمت مناسب در سراسر کشور انجام می گیرد. خرید سنگ تراورتن ارزان با استقبال فراوانی مواجه می باشد و به همین سبب این محصولات به طور عمده از این مجموعه به فروش می رسد. این سنگ بسیار مقاوم بوده و برای نمای فضا های لوکس بسیار عالی بوده و زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد.

توزیع سنگ تراورتن موج دار

آشنایی بیشتر با سنگ تراورتن موج دار

آشنایی بیشتر با سنگ تراورتن موج دار یکی از بهترین نمونه های سنگ نما مربوط به سنگ آهکی تراورتن است و هم ردیف سنگ های تزیینی قرار گرفته است. و بیشتر به عنوان نما و کفپوش ساختمان ها استفاده می شود این سنگ از رسوبات چشمه های آبگرم تولید شده و ساختار آهکی و همچنین بافتی متخلخل دارد. این سنگ به دو صورت موج دار و بدون موج بوده و بیشتر جنبه تزیینی دارد. سنگ تراورتن موج دار در جایگاه بهترین سنگ نما قرار گرفته است و از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است این نوع سنگ در انواع مختلف می باشد که عبارتند از:

  • رنگ قرمز: با کیفیت ترین و بهترین سنگ تراورتن موج دار قرمز در آذربایجان شرقی می باشد و از کوه قزل داغ استخراج می شود. از مهمترین خصوصیات این سنگ می توان به ثبات رنگی آن اشاره نمود.
  • رنگ لیمویی: از بهترین نوع سنگ در آذر شهر می باشد و یکی از قشنگ ترین سنگ تراورتن موج دار برای نمای ساختمان است.
  • رنگ سفید: این سنگ از نظر کیفیت در سطح و جایگاه بالایی قرار دارد. و دور از هر گونه ناخالصی می باشد.
  • رنگ قهوه ای: این سنگ را با نام سنگ شکلاتی و تنه درختی شناخته شده است و از معادن آذر شهر، کاشان و اصفهان تولید می شود.

سنگ تراورتن موج دار برای نما ساختمان ها بسیار مناسب است و از نظر قیمت، رنگ، ابعاد، نوع فرآوری و سورت بندی بسیار مناسب و ایده آل می باشد. و با توجه به شرایط آب و هوای ایران بسیار سازگارمی باشد و به دلیل داشتن ضخامت مناسب برای نمای بیرونی، داخلی، پله، دیواره ها، ستون و کف بسیار ایده آل نی باشد.

شرکت تولید سنگ تراورتن موج دار

شرکت تولید سنگ تراورتن موج دار تولید سنگ تراورتن موج دار با کیفیت عالی و تکنولوژی روز دنیا انجام و به فروش می رسد. سنگ تراورتن موج دار بسیار لوکس و بهترین ابزار و مصالح برای تزیئن ساختمان ها می باشد و از تولید و فروش خوبی برخوردار است. و همانطور که مستحضر هستید سنگ از مصالح پر کاربرد بوده که در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده می شود.

لازم به یاد آوری می باشد سنگ تراورتن در زنره سنگ های رسوبی است و از آب گرم تولید می شود. توزیع و پخش انواع سنگ تراورتن در قیمت های متفاوت در این مجموعه انجام می شود که پر فروش ترین سنگ های ارزان قیمت می باشند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.