با کاشت کیوی در عمان می توانید درخت پرتغال داشته باشید

کیوی در عمان بزرگ‌تر است و پوست ضخیم‌تری دارند. پوست اکثر انواع کیوی باید قبل از خوردن آن ها جدا شود. با این حال، برخی افراد دوست دارند پوست انواع کیوی طلایی یا زرد را بخورند، زیرا پوست آن نرم تر از پوست کیوی سبز است.

کیوی در عمان میوه های کوچکی است که در انواع گوشت سبز و زرد موجود است. نیوزلند یکی از تولیدکنندگان برتر کیوی است و این میوه ها در بسیاری از مناطق دیگر جهان نیز رشد می کنند.

در اینجا تفکیک مواد مغذی برای یک وعده 3.5 اونس (100 گرم) از گوشت یک کیوی در عمان خام و سبز آمده است (منبع مورد اعتماد 4):

کالری: 64
کربوهیدرات: 14 گرم
فیبر: 3 گرم
چربی: 0.44 گرم
پروتئین: 1 گرم
ویتامین C: 83 درصد از ارزش روزانه (DV)

کیوی
ویتامین E: 9 درصد از DV
ویتامین K: 34 درصد از DV
فولات: 7 درصد از DV
مس: 15 درصد DV
پتاسیم: 4٪ از DV
منیزیم: 4٪ از DV
کیوی دارای ویتامین C فوق العاده بالایی است، با یک کیوی 3.5 اونس (100 گرم) بیش از 80 درصد از متوسط نیاز روزانه به ویتامین C را تامین می کند.

ویتامین C به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی در بدن عمل می کند و از سلول ها در برابر آسیب اکسیداتیو محافظت می کند. همچنین در عملکرد ایمنی نقش دارد و بدن شما برای ساخت کلاژن و انتقال دهنده های عصبی به آن نیاز دارد.

علاوه بر این، کیوی حاوی پتاسیم، مس، ویتامین K، فولات و ویتامین E است که یک ماده مغذی محلول در چربی است که اثرات آنتی اکسیدانی دارد و نقش مهمی در سلامت سیستم ایمنی دارد. کیوی کالری، پروتئین و چربی کمی دارد و منبع خوبی از فیبر است.

کیوی بسیار مغذی است و حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی به علاوه فیبر است. آنها به خصوص سرشار از ویتامین C هستند، یک ماده مغذی که برای سلامت سیستم ایمنی ضروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.