با مصرف رب انار قهوه ای حشرات موذی را فراری دهید

ترشی کردن گوشت با سبزیجات و میوه های ترش موثرترین راه برای به دست آوردن یک غذای گوشتی لطیف و ربدار است. بدون شک اگر از طرفداران پیک نیک هستید، به شیشلیک خوشمزه در رب انار قهوه ای علاقه مند خواهید شد.

دستورهایی که ما چندین گزینه را برای ماریناد در نظر خواهیم گرفت. حتی ساده ترین ترشی بر اساس این ماده میوه شما را تحت تاثیر قرار می دهد. این روش گوشت یا مرغ را برای همیشه ماری می کند!

رب انار قهوه ای (به دلیل اسید میوه) باعث نرمی الیاف گوشت می شود و طعم ترش و شیرینی به کبرب تمام شده می دهد. بسیاری از سرآشپزها استفاده از یکی از انارهای سوپرمارکت کارخانه ای را پیشنهاد می کنند، اما یک لذیذ واقعی هرگز قبول نمی کند.

رب

دوستداران غذاهای طبیعی نه برای خرید یک کیسه یا بطری رب، بلکه برای یک انار تازه به سوپرمارکت می روند و خود شهد آن را فشار می دهند! آیا دوست دارید یک کبرب مناسب برای خدایان داشته باشید؟ سپس از ربمیوه تازه استفاده کنید.

هر گوشتی که انتخرب می کنید باید تازه باشد و لایه های نازکی از چربی داشته باشد. سفید، بدون قطعات بافت. اگر لایه های چربی زرد باشد، گوشت کهنه است و کبرب خشک و بی مزه می شود. بهترین قسمت ها گردن (گردن)، لگن و دنده ها (ژامبون) است.

گوشت خریداری شده باید زیر رب جاری شسته شود و با حوله پخت و پز خشک شود. پس از آن، گوشت را به قطعات حدود 5×5 سانتی متر برش داده و سپس هر قطعه را با نمک و ادویه مالیده می شود. و تنها پس از چنین پردازش، فیله با ماریناد ریخته می شود.

زمان خیساندن به کیفیت و ویژگی های گوشت و البته به ماریناد انتخربی بستگی دارد. رب انار قهوه ای اسیدیته ترش مشخصی دارد و الیاف همبند را کاملاً نرم می کند، اما ارزش دارد که زمان پیری قسمت های کبرب در ماریناد را در نظر بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.