بازار فروش سنگ تراورتن سفید

بازار فروش سنگ تراورتن سفید و سرامیک خوب بسیار داغ و پرونق است چون این سنگ علاوه بر ظاهری زیبا بسیار باکیفیت و منحصر به فرد بوده و بهترین گزینه برای نمای داخلی در مناطق مختلف کشور با آب و هوای متنوع می باشد. لذا خریدار می تواند آن را در ابعاد و ضخامت های متفاوت و در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کند.

بازار فروش سنگ تراورتن سفید

بررسی کیفیت سنگ تراورتن سفید

بررسی کیفیت سنگ تراورتن سفید سنگ تراورتن سفید اصولا از سنگ های باکیفیت است چون رنگ روشن و یکدستی دارد و هر چه دارای تخلخل کمتر، رگه های کمتر و بافت متراکم تری باشد سطحی صیقلی داشته و رطوبت را جذب نمی کند. لذا دارای کیفیت بالایی خواهد بود که می تواند شرایط مختلف آب و هوایی مانند سرما و یخ بندان را تحمل کند.

تراورتن باکیفیت دارای مقاومت فشاری و سایشی بالایی بوده و ضربه و اشعه خورشید را تحمل نموده و دچار ترک و تغییر رنگ نخواهد شد. همچنین به دلیل داشتن سطح صیقلی براق بوده و نور را انعکاس می دهد که به همین دلیل لکه را جذب نمی کند و تمیز کردن آن نیز راحت تر می باشد.

از تراورتن باکیفیت می توان در سرویس بهداشتی و خارج از نما براحتی استفاده کرد بدون اینکه نگران آسیب دیدن آن شد، این سنگ و سرامیک زاگرس در دو نوع موج دار و بدون موج در ابعاد و ضخامت های استانداردی فرآوری می شود. لذا به دلیل داشتن سطح متخلخل در برابر انبساط و انقباض مقاوم بوده و عایق صوت و حرارت نیز بشمار می رود.

قیمت عمده سنگ تراورتن سفید

قیمت عمده سنگ تراورتن سفید قیمت سنگ تراورتن سفید به صورت عمده و کلی بسیار ارزانتر و باصرفه تر می باشد و در صورتی که بدون واسطه تهیه شود سود بالایی را به همراه خواهد داشت. همچنین نوع این سنگ، کیفیت، نحوه فرآوری، سورت بندی و … نیز در نرخ گذاری آن نقش بسزایی دارد.

تراورتن از سنگ های محبوب سازندگان است چون علاوه بر تنوع طرح و رنگ و اجرای راحت دارای قیمت های مناسب و زیبایی فوق العاده ای می باشد. همچنین به دلیل داشتن بافت متخلخل اجرای آن نیازی به اسکوپ ندارد چون ملات با داخل شدن در منافذ باعث بالا رفتن چسبندگی سنگ به ملات و عدم سقوط آن می شود.

تراورتن از سنگ های آهکی و رسوبی است که سوراخ های رویی آن با اپوکسی یا رزین و … پر شده و سطح صیقل و پولیش داده می شود و منافذ زیرین نیز جهت اجرای راحت دست نخورده باقی می ماند. همچنین در دو نوع اسلب در ابعاد بزرگ و تایل در ابعاد کوچک تر فرآوری می شود و در اشکال مختلف مات، براق، تامبل، آنتیک و … مورد بهره برداری قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.