بازار خرید سنگ تراورتن درجه یک

بازار خرید سنگ تراورتن درجه یک، به دلیل کارایی و استفاده های مختلفی که این سنگ در فضای داخلی و بیرونی ساختمان دارد و همچنین، به سبب مزایا و ویژگی های کیفی آن، از  رونق بسیار خوبی برخوردار است. تهیه این محصول از بازار سنگ تراورتن و سرامیک خوب به طور عمده و در حجمی زیاد، برای خریدار و سازندگان صنعت ساختمان سازی، بسیار با صرفه می باشد و قیمت نهایی و هزینه پرداختی بسیار مقرون به صرفه تمام می شود.

بازار خرید سنگ تراورتن درجه یک

آشنایی با سنگ تراورتن درجه یک

آشنایی با سنگ تراورتن درجه یک سنگ تراورتن و سرامیک زاگرس، در دسته سنگ های آهکی قرار می گیرد و یکی از مصالح پرکاربرد و پرمصرف در صنعت ساختمان می باشد. در سطح این سنگ خلل و فرج هایی وجود دارد، که حاصل فعل و انفعالات شیمیایی گاز های محبوس در زیر زمین است.

سنگ تراورتن، دارای تنوع رنگی بسیار زیادی است. از جمله، می توان به رنگ زرد، قهوه ای، لیمویی، خاکستری، سیاه و سفید اشاره کرد. رنگ سفید آن بسیار محبوب و بسیار پرفروش می باشد. البته رنگ های نایاب سنگ تراورتن، از قیمت و نرخ بیشتری در بازار بهره می برد.

یکی از ویژگی های که سنگ تراورتن درجه یک از آن بهره می برد، این است که قابلیت شست و شو با انواع شوینده های مجاز را دارد و با انواع متریال ها، از قبیل چسب و رزین های اپوکسی، می توان آن را براق و صیقل داد.

وجود حفره ها و خلل در سطح این سنگ باعث شده است، که از چسبندگی بسیار بالایی بهره ببرد و عملیات اجرای آن با انواع ملات و سیمان به راحتی انجام می پذیرد.

سنگ تراورتن، از مقاومت و استحکام زیادی در برابر عوامل آسیب پذیر و تخریب زا، از قبیل اشعه های مضر خورشید بهره می برد و از این رو، از آن برای نمای بیرونی ساختمان استفاده می شود.

از طرفی، اگر به عنوان سنگ فرش مورد استفاده قرار گیرد، به دلیل وجود خلل و فرج ها، از سر خوردن افراد جلوگیری می کند و ایمنی محیط را به نحو مطلوبی افزایش می دهد.

قیمت سنگ تراورتن درجه یک

قیمت سنگ تراورتن درجه یک برای اطلاع از قیمت سنگ درجه یک تراورتن، روش ها و شیوه های متفاوتی وجود دارد. استفاده از هر کدام از این روش ها، بنا به شرایط و وضعیت مشتری امکان پذیر است.

یکی از این روش ها، مراجعه به محل فروش سنگ است، که علاوه بر اطلاع از قیمت، می توان نسبت به سایر ویژگی ها و مشخصات آن، اطلاعات لازم و کافی را دریافت نمود.

قیمت این محصول، به عوامل و فاکتور های متعددی بستگی دارد. از جمله، می توان به کیفیت فرآوری و متریال به کار رفته در ساخت آن، ابعاد و اندازه سنگ، ضخامت آن، رنگ بندی و نحوه خرید به صورت عمده یا خرده اشاره کرد. هر چه کیفیت سنگ بیشتر باشد و کار بیشتری برای تولید و فرآوری آن انجام شده باشد، از قیمت و نرخ به مراتب بالاتری برخوردار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.