بازار توزیع سنگ تراورتن سفید

سنگ تراورتن سفید یکی از زیباترین و مرغوب ترین سنگ های ساختمانی موجود در بازار است. از این سنگ اغلب در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده می شود. در حال حاضر توزیع سنگ تراورتن سفید و سرامیک خوب با توجه به میزان تقاضای بالا برای این محصول در سطح گسترده و به صورت انبوه انجام می شود. خریداران می توانند این سنگ را در ضخامت و ابعاد مختلف تهیه کنند.

بازار توزیع سنگ تراورتن سفید

بهترین روش برای نگهداری سنگ تراورتن سفید

بهترین روش برای نگهداری سنگ تراورتن سفید سنگ تراورتن سفید و سرامیک زاگرس با همه زیبایی هایی که دارد از برخی جهات بسیار حساس است و نیازمند مراقبت های ویژه است. در ابتدا باید به سطح پر از حفره تراورتن اشاره کنیم که رطوبت را به سرعت به خود جذب می کند. به دلیل وجود این ویژگی در تراورتن، باید از این سنگ در مکان های مرطوب با شرایط خاصی استفاده کرد. اغلب در این موارد از پوشش های ضد آب استفاده می‌ شود.

نگهداری سنگ تراورتن سفید شامل روشهای تمیز کردن و پاک کردن این سنگ هم می‌ شود. در این رابطه لازم است که بدانیم هر نوع لکه را چگونه از سطح سنگ تراورتن پاک کنیم. مثلا برای پاک کردن لکه های چرب و روغنی باید در ابتدا با یک دستمال تمیز آلودگی را تا جای امکان از روی تراورتن تمیز کنیم. در ادامه با شوینده های ضد چربی و به آرامی لکه را شستشو داده و از بین ببریم. البته برای این کار نباید دستمال روی سطح تراورتن کشیده شود، بلکه باید رطوبت همراه با مواد شوینده جذب دستمال شده و به این ترتیب لکه از بین برود.

همچنین لکه های به جا مانده از آب را می ‌توان به صورت خشک و با وسیله‌ ای همچون سیم ظرف شویی پاک کرد. لازم است که این کار با احتیاط بسیار زیاد و به نرمی و ظرافت انجام شود.

به طور کلی نکته ای که در ارتباط با تمیز کردن سنگ تراورتن سفید اهمیت دارد این است که باید تا جای امکان از گسترش لکه جلوگیری شود. ضمن اینکه باید در حین کار دقت زیادی به خرج برود تا سطح سنگ آسیب نبیند.

مرکز پخش سنگ تراورتن سفید

مرکز پخش سنگ تراورتن سفید سنگ تراورتن یکی از پرمصرف ترین سنگهای ساختمانی است. مزیت‌ های این سنگ موجب شده که در ساخت بخش ‌های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد. در بسیاری از قسمت های ساختمان همچون نما، راه پله، دیوار، کفپوش، شومینه و… می‌ توان از انواع سنگ تراورتن استفاده کرد.

سنگ تراورتن سفید نیز به عنوان یکی از محبوب ترین نمونه های تراورتن کاربردهای فراوانی دارد. ظاهر زیبا و رنگ سنگ تراورتن سفید این محصول را به گزینه ای مناسب برای استفاده در نما تبدیل کرده است.

امروزه توزیع و پخش سنگ تراورتن سفید به شکل ‌های مختلف در بازار انجام می‌ شود. شرکت های فروشنده را می ‌توانیم به عنوان توزیع کنندگان این محصول به صورت عمده معرفی کنیم. این شرکت ‌ها با در نظر گرفتن میزان تقاضا برای سنگ تراورتن سفید، این محصول را در حجم بالا و با مشخصات گوناگون عرضه می‌ کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.