ایتفاده از چمن مصنوعی ترکیه ای در ورزشگاه ها تاثیر زیادی در میزان بارندگی ها داشته است

چمن مصنوعی ترکیه ای راه آسانی برای تامین بهترین های هر دو جهان است: یک نوار سرسبز از چمن مصنوعی می تواند فضای استخر شما را شیک جلوه دهد و در عین حال آن را بسیار ایمن تر از یک چمن معمولی می کند.

چمن معمولی با گذشت زمان کشش خود را از دست می دهد و به گل لغزنده تبدیل می شود، و در حالی که بتن و ماسه سنگ محبوب هستند، همان فضای بهشت کنار استخر را ایجاد نمی کند که چمن عظیمی از چمن سبز می تواند ایجاد کند. حتی فقط یک نوار نازک در اطراف محیط می تواند فوق العاده به نظر برسد و چسبندگی بسیار بهتری در زیر پا ایجاد کند.

چمن

اگر ست تاب، ترامپولین یا خانه کوچکی در حیاط خلوت خود دارید، به احتمال زیاد بخشی از چمن شما به نام بازی پودر شده است. و بیایید صادق باشیم، چمن تکه تکه کمی آزاردهنده است. چمن مصنوعی ترکیه ای یک گزینه عالی به عنوان سطح زمین بازی است، زیرا نرم، بادوام و به راحتی تمیز می شود.

بچه ها نمی توانند به ظاهر چمن مصنوعی ترکیه ای شما صدمه بزنند و اگر زمین بخورند با آنها مهربان تر خواهد بود. برد برد. به لطف همین ویژگی‌ها، چمن مصنوعی یک تشک بازی یا فرش فوق‌العاده برای اتاق بچه‌ها ایجاد می‌کند. برش به هر شکلی، یک پاشیدن سبز در داخل خانه، خوراک عالی برای تخیل است.

یک گلف باز در خانواده دارید؟ با مقداری چمن مصنوعی ترکیه ای و کمی DIY، می توانید یک فضای سبز چشمگیر ایجاد کنید. نیازی به نگرانی در مورد بیرون رفتن دائمی در کورس نیست بازی کوتاه خود را در راحتی خانه یا گاراژ خود با هر طول چمن مصنوعی ورزشی بهبود دهید.

فرقی نمی‌کند مرطوب باشد، وسط زمستان یا فقط یک شب وسط هفته بعد از کار، می‌توانید قرار دادن در شرایط عالی را تمرین کنید با رنگ سبزی که می‌تواند برای نگهداری و نگهداری آسان به سرعت بسته‌بندی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.