استفاده از فوم سقفی در سنندج موجب جذب هزاران توریست شد

اگرچه فوم سقفی در سنندج از اوایل دهه 1940 مورد استفاده قرار گرفته است، سه دهه اخیر به دلیل نوآوری مداوم محصول و توانایی آن در حفظ قوانین مدرن ساختمانی، شاهد انفجار در کاربردهای آن بوده است.

یکی از ویژگی هایی که باعث می شود عایق فوم سقفی توجه را به خود جلب کند، خواص صرفه جویی در انرژی آن است. طبق منابع صنعتی، تا 40 درصد از انرژی یک ساختمان از طریق نفوذ هوا از بین می رود.

اما نه با عایق فوم سقفی. عایق فوم سقفی با R-Value 6 تا 7 در هر اینچ بالاترین در بین تمام گزینه های عایق جایگزین، کار فوق العاده ای در به دام انداختن گرما و جلوگیری از خروج آن از خانه انجام می دهد. در این پست به دلایل مختلفی که چرا عایق فوم سقفی در صنعت ساختمان موج می زند نگاه می کنیم. این یک عایق قدرتمند است.

فوم

خواص آب بندی هوای فوم سقفی آن را نسبت به عایق فایبرگلاس و سایر گزینه های عایق موجود در بازار برتری می دهد. این عایق قدرتمند توانایی منحصربفردی برای ورود به درزها، ترک ها، شکاف ها و حفره ها را دارد. هنگامی که فوم در شکاف ها اعمال می شود، منبسط شده و خشک می شود و تمام نقاط خروج هوا را می پوشاند. بنابراین، فوم سقفی به حفظ دمای داخلی ساختمانی که در آن محصور شده است کمک می کند.

در دراز مدت در هزینه ها صرفه جویی می کند یکی از معایب عایق فوم سقفی این است که گرانتر از فایبرگلاس یا سلولز است. با این حال، در دراز مدت، فوم سقفی در سنندج یک گزینه مقرون به صرفه است.

مطمئناً، اگر عایق فوم سقفی در سنندج را انتخاب کنید، هزینه های اولیه بیشتری را متحمل خواهید شد. اما این عایق انرژی کارآمد است. به حدی که صاحبان خانه می توانند هزینه ای را که برای آن در عرض 5 سال پرداخت کرده اند در صورت حساب های صرفه جویی در انرژی جبران کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.